تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: برخی وزنه برداران جوان در مسابقات گرجستان انتطارات را برآورده کردند و برخی ضعیف کار کردند   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری،‌ وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در خصوص شرایط تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی گرجستان […]

 

خبرگزاری فارس: برخی وزنه برداران جوان انتطارات را برآورده کردند و برخی ضعیف بودند

مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: برخی وزنه برداران جوان در مسابقات گرجستان انتطارات را برآورده کردند و برخی ضعیف کار کردند

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری،‌ وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در خصوص شرایط تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی گرجستان گفت: اگر بچه‌ها وزنه هایی را که بارها در تمرین بالای سر بردند، روی تخته مسابقات جهانی به ثبت می رساند می‌توانستیم مقام‌های بهتری بدست بیاوریم. البته وزنه برداران جوان، تجربه زیادی در میادین بین المللی و جهانی ندارند. بچه‌های تیم ملی تا الان هیچ کدام کم کاری نکردند و تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز انجام داده اند.

وی ادامه داد: رقابت‌های قهرمانی جهان در تفلیس گرجستان خیلی نزدیک و دیدنی ای دنبال شد، چون رقابت در سطح اول دنیا باید به این ترتیب رقم بخورد. هر وزنه برداری در این پیکارها، حتی یک حرکت خود را با موفقیت به اتمام نرساند در جدول رقابت چند رده تنزل خواهد داشت.

مربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص عملکرد ۴ وزنه بردار نخست تیم ملی جوانان کشورمان در رقابت‌های قهرمانی جوانان در گرجستان نیز تصریح کرد: انتظارمان از ۴ وزنه بردار اوزان ۶۲ کیلوگرم، ۷۷ کیلوگرم و ۸۵ کیلوگرم، تقریبا کسب همین امتیازات بود و انتظارات را تا به اینجا برآورده کرده اند. ولی سید علیرضا طاهریان وزنه بردار دسته ۶۲ کیلوگرم و عارف خاکی ملی پوش دسته ۸۵ کیلوگرم در این رقابت‌های عملکرد ضعیفی داشتند.

ربیعی در خصوص رقابت امروز(پنجشنبه ۱۰ تیر) و به روی تخته رفتن رضا بیرالوند در دسته ۹۴ کیلوگرم گفت: پیکارهای دسته ۹۴ کیلوگرم و رقابت رضا بیرالوند در این دسته بسیار حساس و سخت است. البته بیرالوند یک مقدار کم از ناحیه آرنج آسیب جزئی دیده بود او را در رقابت امروز اذیت نکند شانس مدال دارد. بیرالوند با توانایی و تجربه خود در روی تخته ظاهر شود به امید خدا بتوانیم مدال ارزشمندی را امروز بدست آوریم.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: نتیجه اصلی تیم ملی وزنه برداری جوانان در این مسابقات در سه وزن آخر، تقریبا تا فردا (جمعه۱۱ تیر) همه رده بندی‌ها مشخص می شود.تیم ایران هم اکنون با ۱۸۵ امتیاز در رده چهارم رقابتها قرار دارد و ۱۵ امتیاز از تیم میزبان گرجستان که ۲۰۰ امتیاز دارد عقب‌تر است .امیدوارم در سه وزن آخر بتوانیم با توکل به خدا امتیازات روزهای گذشته را جبران کنیم. انشالله اگر همین گونه پیش برویم، تیم روی سکوی رقابت‌های جهانی قرار می‌گیرد.

علیرضا دهقان و پیمان جان دو وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ملی جوانان فردا(جمعه۱۱ تیر) از ساعت ۱۸ به روی تخته می‌روند.

رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۱۶ از ۵ تیر آغاز شده و تا ۱۲ تیر در شهر تفلیس گرجستان ادامه دارد./فارس

پاسخی بگذارید