تاریخ: ۱۰:۲۵ :: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  بازیکن تیم فوتبال استقلال با باشگاه ترکیه‌ای آلانیا اسپور به توافق رسید. به گزارش مازند اسپرت، سجاد شهبازاده بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران امروز برای مذاکره با باشگاه آلانیا اسپور راهی ترکیه شد. سایت ینی آلانیا در گزارشی با تصویر شهباززاده به توافق این بازیکن با باشگاه ترکیه‌ای آلانیا اسپور اشاره کرده است. در این گزارش […]

 

خبرگزاری فارس: شهباززاده با آلانیا اسپور به توافق رسید

بازیکن تیم فوتبال استقلال با باشگاه ترکیه‌ای آلانیا اسپور به توافق رسید.

به گزارش مازند اسپرت، سجاد شهبازاده بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران امروز برای مذاکره با باشگاه آلانیا اسپور راهی ترکیه شد. سایت ینی آلانیا در گزارشی با تصویر شهباززاده به توافق این بازیکن با باشگاه ترکیه‌ای آلانیا اسپور اشاره کرده است.

در این گزارش آمده است: یکی از بازیکنانی که باشگاه آلانیا اسپور با آن به توافق رسیده سجاد شهباززاده است، در حالی که برخی رسانه‌های ایرانی از پوشیدن لباس استقلال توسط این بازیکن خبر داده‌اند.

دنیل کاندیاس هافبک تیم ملی فرانسه یکی دیگر از بازیکنانی است که این باشگاه ترکیه‌ای با آن به توافق رسیده است. این بازیکن سابقه بازی در پرتغال، لالیگای اسپانیا و تیم دسته دومی در آلمان را دارد. وی همچنین با تیم پورتو دو بار به عنوان قهرمانی رسیده است. کاندیاس در طول ۲۱۱ بازی که انجام داده ۲۳ گل به ثمر رسانده است. این قرارداد در چند روز آینده به امضا می‌رسد.

به گزارش فارس، این خبر در حالی در سایت ترکی منتشر شده که سایت باشگاه استقلال امروز خبر داد که این باشگاه برای احقاق حق خود با شهباززاده برخورد می کند./فارس

انتهای پیام/ا

پاسخی بگذارید