تاریخ: ۱۲:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

لیبرو آلمان در جام جهانی ۱۹۹۰ معتقد است بواتنگ می‌تواند بهترین بازیکن یورو ۲۰۱۶ شود. به گزارش مازنداسپرت ؛ کلاوس آئوگن‌‌تالر که در جام جهانی ۱۹۹۰ فرمانده خط دفاع ژرمن‌ها بود،  تصور می‌کند از ابتدای مسابقات جام ملت‌های اروپا در کشور فرانسه تاکنون جروم بواتنگ بازی‌های کاملا درخشانی ارائه کرده است. از این رو می‌تواند گزینه‌ […]

لیبرو آلمان در جام جهانی ۱۹۹۰ معتقد است بواتنگ می‌تواند بهترین بازیکن یورو ۲۰۱۶ شود.

به گزارش مازنداسپرت ؛ کلاوس آئوگن‌‌تالر که در جام جهانی ۱۹۹۰ فرمانده خط دفاع ژرمن‌ها بود،  تصور می‌کند از ابتدای مسابقات جام ملت‌های اروپا در کشور فرانسه تاکنون جروم بواتنگ بازی‌های کاملا درخشانی ارائه کرده است. از این رو می‌تواند گزینه‌ بازیکن برتر جام باشد.

وی در این مورد اظهارداشت: همیشه گلزنان به عنوان بهترین بازیکن جام‌ها معرفی می‌شوند. اما چرا نباید یکبار هم یک مدافع بهترین بازیکن جام شود؟ اکنون همه آمار و ارقام حکایت از این دارند که بواتنگ بهترین است.

آئوگن‌تالر ادامه داد:جروم خیلی بندرت مرتکب اشتباه می‌شود و بندرت اتفاق می‌افتد که در نبردهای تن به تن بازنده شود. او سریع است و فوق‌العاده دونده. در بازی هوایی نیز بسیار قوی عمل می‌کند. همینطور در پاس‌کاری رو به جلو فوق‌العاده است.

پاسخی بگذارید