تاریخ: ۱۲:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه خونه‌به‌خونه بابل گفت: ما قبل از پیوستن عمران زاده به نفت آبادان خواستار جذب این بازیکن بودیم اما وی به محل قراری که با ما داشت نیامد. به گزارش مازنداسپرت ؛علی امیری در گفت‌وگویی، در خصوص اینکه حنیف عمران‌زاده آیا با باشگاه خونه به خونه قرارداد امضا کرده است، گفت: عمران‌زاده قبل از […]

خبرگزاری فارس: عمران‌زاده بازیکن نفت آبادان است و مذاکره‌ جدیدی با او نداشتیم/ کاش دست نشان قضاوت نمی‌کرد

مدیرعامل باشگاه خونه‌به‌خونه بابل گفت: ما قبل از پیوستن عمران زاده به نفت آبادان خواستار جذب این بازیکن بودیم اما وی به محل قراری که با ما داشت نیامد.

به گزارش مازنداسپرت ؛علی امیری در گفت‌وگویی، در خصوص اینکه حنیف عمران‌زاده آیا با باشگاه خونه به خونه قرارداد امضا کرده است، گفت: عمران‌زاده قبل از اینکه به نفت آبادان بپیوندد مورد توجه ما بود و ما حتی با این بازیکن قرار گذاشتیم اما وی به محل قرار نیامد.

وی افزود: یکی دو روز بعد متوجه شدیم که عمران‌زاده با نفت آبادان قرارداد بسته و به همین علت ما او را بازیکن نفت آبادان می‌دانیم. حالا اگر عمران‌زاده با باشگاه نفت آبادان قراردادش را فسخ کرد آن وقت شاید مجددا با این بازیکن پای میز مذاکره بنشینیم ولی ما به قرارداد عمران‌زاده با باشگاه نفت آبادان احترام می‌گذاریم و پایبند اصول حرفه‌ای هستیم.

مدیرعامل باشگاه خونه به خونه در خصوص اینکه دست‌نشان اعلام کرده بود اگر عمران‌زاده پول بیشتری از تیم بابلی می‌گیرد صراحتا به آنها بگوید، گفت: من برای نادر دست‌نشان که پیشکسوت فوتبال مازندران است احترام ویژه‌ای قائل هستم ولی ای کاش آقای دست‌نشان قبل از این موضوع از ما در مورد مذاکرات با عمران‌زاده سوال می‌کرد و در مورد ما این گونه قضاوت نمی‌کرد. خیلی راحت می‌شد با یک تماس از ما استعلام می‌گرفت که آیا ما با عمران‌زاده مذاکره کرده‌ایم یا خیر. همانطور که گفتم ما قبل از قرارداد عمران‌زاده با نفت آبادان با این بازیکن صحبت کردیم اما وی در جلسه‌ای که با ما داشت شرکت نکرد و ما هم دیگر با او مذاکره جدیدی نکردیم.

پاسخی بگذارید