تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

باشگاه ملوان از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد سریع و صریح با شاهین ثاقبی شد. به گزارش مازنداسپرت ؛ با توجه به اغاز تمرینات تیم فوتبال ملوان و غیبت غیرموجه شاهین ثاقبی، مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال نامه‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد جدی انضباطی با نامبرده شد. در حالیکه ملوان […]

خبرگزاری فارس: ملوان از کمیته انضباطی خواستار برخورد جدی با ثاقبی شد

باشگاه ملوان از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد سریع و صریح با شاهین ثاقبی شد.

به گزارش مازنداسپرت ؛ با توجه به اغاز تمرینات تیم فوتبال ملوان و غیبت غیرموجه شاهین ثاقبی، مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال نامه‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد جدی انضباطی با نامبرده شد.

در حالیکه ملوان خود یک تیم نظامی است اما ثاقبی برای گذراندن خدمت سربازی‌اش به تراکتورسازی رفت و با توجه به اتمام خدمتش هم اکنون بازیکن ملوان است و مدیران باشگاه ملوان نیز تحت هیچ شرایطی حاضر به صدور رضایتنامه وی نیستند و به ثاقبی اعلام کرده اند باید در تمرینات ملوان شرکت کند.

 باشگاه تراکتورسازی بارها و بارها با درخواست رسمی و مذاکرات غیررسمی خواهان دریافت رضایتنامه ثاقبی شده است اما باشگاه ملوان نیز تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی و با هیچ مبلغی رضایتنامه وی را صادر نخواهند کرد و ثاقبی باید فصل اینده برای ملوان به میدان برود، به همین دلیل مسعود رضاییان(مدیرعامل باشگاه) از کمیته انضباطی خواسته است مطابق قانون با نامبرده برخورد و جرایم لازم برایش درنظر گرفته شود.

پاسخی بگذارید