تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

وزیر ورزش و جوانان به هیات مدیره هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توصیه کرد یکصدایی، حرکت بر اساس قانون و مقررات و توجه به هویت فرهنگی دو باشگاه را مد نظر داشته باشند. به گزارش مازنداسپرت ؛محمود گودرزی در نشست های جداگانه ای با اعضای جدید هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به […]

خبرگزاری فارس: تمامی قراردادها شفاف و روشن به مردم و رسانه‌ها اعلام شود

وزیر ورزش و جوانان به هیات مدیره هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توصیه کرد یکصدایی، حرکت بر اساس قانون و مقررات و توجه به هویت فرهنگی دو باشگاه را مد نظر داشته باشند.

به گزارش مازنداسپرت ؛محمود گودرزی در نشست های جداگانه ای با اعضای جدید هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به آنها توصیه کرد یکصدایی، حرکت بر اساس قانون و مقررات و توجه به هویت فرهنگی دو باشگاه را مد نظر داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان عصر سه شنبه ابتدا با اعضای جدید هیات مدیره استقلال دیدار کرد، بهرام افشارزاده سرپرست، مسعود معینی، شهاب جهانیان و حسن زمانی اعضای هیات مدیره استقلال در این نشست بودند.

در ابتدای این جلسه بهرام افشارزاده گزارشی از وضع حال حاضر باشگاه، تعداد بازیکنانی که با نظر سرمربی تیم جذب کرده اند، نحوه قراردادها و میزان آن را به اطلاع وزیر ورزش و جوانان رساند.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: تمامی نشست های هیات مدیره صورتجلسه می شود و روند تصمیم گیری روشن است و نکته مهم در قرارداد تمامی بازیکنان این است که مالیات بر عهده خود آنهاست.

شهاب جهانیان عضو هیات مدیره استقلال هم با اشاره به نظارت هیات مدیره بر میزان درامد ها و هزینه کردهای باشگاه استقلال اظهار داشت: در قراردادهای بسته شده با بازیکنان کاملا روشن و شفاف جلو رفته ایم و اسیر جو و هیاهوی بازار نقل و انتقالات نشدیم و قطعا پاسخگو خواهیم بود.

در ادامه نشست هیات مدیره استقلال با وزیر ورزش و جوانان، نصرالله سجادی معاون قهرمانی خاطرنشان کرد: سال گذشته استقلال در مجموع خوب بود ولی نکته مهم برای مدیریت هر دو باشگاه حرکت بر اساس درآمد و هزینه است استقلال امسال باید در مسابقات آسیایی هم شرکت کند و انتظار هواداران از مجموعه تیم بالاست.

وزیر ورزش و جوانان بعد از دیدار با استقلالی ها، پذیرای هیات مدیره پرسپولیس بود. طاهری، گرشاسبی، زاد مهر، کاشانی و گلزاده اعضای حاضر در این جلسه بودند. طاهری سرپرست باشگاه در ابتدا این نشست گزارشی از فعالیت های اداری و مالی باشگاه ارائه کرد.

گودرزی با تشکر از اقدامات مجموعه مدیران پرسپولیس گفت: ثبات و آرامش و پرهیز از تنش بهترین فرصت برای پرسپولیس و موفقیت این تیم است، یکصدایی، شفافیت مالی به خصوص در موضوع قراردادها با بازیکنان و حامیان مالی و پاسخگویی سریع و صریح حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی باشگاه و منفعل نبودن نسبت به مسایل پرسپولیس و نظارت حقوقی بر شرایط قراردادها به خصوص با حامیان مالی از جمله توصیه های وزیر ورزش و جوانان به هیات مدیره پرسپولیس بود.

گودرزی اضافه کرد: تمامی تصمیم های هیات مدیره باید بر مدار قانون و مقررات باشد و هیات مدیره نقش اصلی را ایفا کند.

وزیر ورزش و جوانان توجه به هویت و ارزش های فرهنگی را از جمله برنامه های مهم هیات مدیره پرسپولیس دانست و گفت: بازیکنان استقلال و پرسپولیس الگوهای فرهنگی هستند و حتما باشگاه برای موضوعات فرهنگی بایستی برنامه منظم و موثر داشته باشد. از هیات مدیره هر دو باشگاه می خواهم که در پایان فصل نقل و انتقالات تمام قراردادها را شفاف و روشن برای اطلاع مردم و رسانه ها منتشر کنند.

سجادی معاون قهرمانی در این نشست با اشاره به ارزش برند پرسپولیس گفت: پرسپولیس در فصل گذشته خوب کار کرده است و الان هم که آسیایی شده وظیفه شما سنگین تر است و مردم و هواداران توقع زیادی دارند و نگاه حرفه ای باید بر باشگاه حاکم باشد.

پاسخی بگذارید