تاریخ: ۱۱:۵۷ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

باشگاه تراکتورسازی تیم فوتبال تراکتورسازی نوین را تشکیل می‌دهد. به گزارش مازنداسپرت ؛ به‌عنوان یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال در آسیا همواره درصدد رشد و پیشرفت در عرصه‌های مختلف و همگام‌سازی خود با استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است. در این راستا مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طی نامه‌ای به ریاست هیئت فوتبال آذربایجان شرقی […]

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال تراکتورسازی نوین تشکیل می‌شود

باشگاه تراکتورسازی تیم فوتبال تراکتورسازی نوین را تشکیل می‌دهد.

به گزارش مازنداسپرت ؛ به‌عنوان یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال در آسیا همواره درصدد رشد و پیشرفت در عرصه‌های مختلف و همگام‌سازی خود با استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است.
در این راستا مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طی نامه‌ای به ریاست هیئت فوتبال آذربایجان شرقی اعلام کرد که پیرو صحبت‌های حضوری که با جواد ششگلانی داشته است باشگاه تراکتورسازی در نظر دارد تیم زیر ۲۳ سال تحت عنوان «تراکتورسازی نوین» را جهت حضور در مسابقات بزرگ‌سالان سوپر لیگ استان را تشکیل دهد.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از ششگلانی خواستار استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای استان شد.

سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه‌ای تراکتورسازان شد

 صبح امروز مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طی حکمی سیامک قلیچ خانی را به‌عنوان مدیر رسانه‌ای جدید تیم فوتبال تراکتورسازی منصوب کرد.

پیش از این شهریاری تصدی این پست را برعهده داشت که هفته گذشته بعنوان معاون فرهنگی باشگاه منصوب گردید .

مشاور جدید مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی معرفی شد

 صبح امروز مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طی حکمی سعید آجورلو را به‌عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد و از او خواست تا تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت و توسعه باشگاه تراکتورسازی انجام دهد.

پاسخی بگذارید