تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

تنیسور شماره ۱ جهان در واکنش به انصراف برخی قهرمانان از المپیک ریو اعلام کرد این اتفاق ناراحت‌کننده است. به گزارش مازنداسپرت ؛ارتباط ظریفی بین ورزشکاران حرفه‌ای و المپیک وجود دارد. برخی از ورزشکاران از جمله لبرون جیمز، جیسون دی، استف کوری تصمیم گرفتند از حضور در المپیک ریو به دلیل ترس از ویروس زیکا […]

خبرگزاری فارس: واکنش سرنا ویلیامز به انصراف برخی قهرمانان از المپیک ۲۰۱۶

تنیسور شماره ۱ جهان در واکنش به انصراف برخی قهرمانان از المپیک ریو اعلام کرد این اتفاق ناراحت‌کننده است.

به گزارش مازنداسپرت ؛ارتباط ظریفی بین ورزشکاران حرفه‌ای و المپیک وجود دارد. برخی از ورزشکاران از جمله لبرون جیمز، جیسون دی، استف کوری تصمیم گرفتند از حضور در المپیک ریو به دلیل ترس از ویروس زیکا انصراف دهند، اما در مقابل ورزشکاران دیگری هستند که تلاش می‌کنند با حضور در المپیک بهترین باشند.

سرنا ویلیامز بهترین تنیسور بانوان جهان و دارنده مدال طلای المپیک لندن در این باره می‌گوید: المپیک برای من واقعا شگفت‌انگیز است. من واقعا دوست دارم در المپیک باشم و به عنوان یک ورزشکار در مسابقات هم شرکت کنم. این واقعا یکی از بهترین تجربیاتی است که من می‌خواهم.

ویلیامز در المپیک ۲۰۰۰، ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ در دوبل و در المپیک لندن در انفرادی موفق به کسب مدال طلا شد.

تنیسور مطرح جهان در واکنش به عدم حضور برخی از قهرمانان جهان در المپیک اظهار داشت: این واقعا ناراحت‌کننده است، اما کاملا متوجه هستم که آنها چه احساسی دارند. گاهی اوقات من هم به این موضوع فکر می‌کنم که چطور باید از خودم محافظت کنم.

پاسخی بگذارید