تاریخ: ۱۱:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  اردوی تیم ملی آبهای آرام در رده های سنی بزرگسالان و جوانان در بخش کایاک و کانو از ۱۲ تیرماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.   به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، هشتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان رده سنی بزرگسالان و هفتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی […]

 

خبرگزاری فارس: آغاز اردوی تیم ملی آبهای آرام از 12 تیر

اردوی تیم ملی آبهای آرام در رده های سنی بزرگسالان و جوانان در بخش کایاک و کانو از ۱۲ تیرماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، هشتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان رده سنی بزرگسالان و هفتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان رده سنی جوانان از شنبه ۱۲ تیرماه در دریاچه آزادی برگزار خواهد شد. این اردوها تا اول مردادماه ادامه پیدا می کند.

ایرج اقلیمی سرمربی کایاک بزرگسالان، الیاس اقلیمی سرمربی کانو کانادایی، هرمز فتحی نیا سرمربی کایاک جوانان و حسین ملکی و انوش عباسی مربیان کایاک اعضای کادر فنی تیم ملی آبهای آرام مردان هستند.

فرزین اسدی از مازندران، علیرضا علیمحمدی از البرز، علی آقامیرزایی، صادق زمانی، محمد گلپیرا، پیمان قویدل و جواد مومنی از گیلان، بابک دربان و علیرضا جهان نما از تهران، محمدطاهر حسینی افشار و هادی جعفری از کرمانشاه، امید احمدی از زنجان و مجید جواهری از خراسان رضوی در بخش کایاک بزرگسالان، شاهو ناصری از کردستان، کیا اسکندانی، دامون صادقی و معراج محمدزاده از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه، عادل مجللی از گلستان، یاسین قمری از همدان و سهیل نوروزنژاد از گیلان در بخش کانوی بزرگسالان، امیر خوانساری از مازندران، ابوالفضل درجزی، شایان مافی، عرفان منوچهری، محمدرضا صیاد، علیرضا فرمانده، امیرحسین غریب و محمد زارع از گیلان، تارخ طالبی از تهران و علیرضا مرادی از لرستان در بخش کایاک جوانان و محمدنبی رضایی از مازندران در بخش کانوی جوانان نفرات حاضر در این مرحله از اردو هستند/فارس

پاسخی بگذارید