تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  مصدومیت و محرومیت هافبک‌های کلیدی آتزوری پیش از دیدار مقابل آلمان نگرانی کونته را دو چندان می‌کند.   به گزارش مازند اسپرت؛ ایتالیا درحالی که خود را برای دیدار حساس و سخت مقابل ژرمن‌ها در یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ آماده می‌کند که مصدومیت بازیکنان کلیدی‌اش عامل اصلی نگرانی کونته است. کاندروا ستاره دو […]

 

خبرگزاری فارس: بلای مصدومیت دامن‌گیر آتزوری شده؛ استورارو تنها کلید کونته مقابل ژرمن‌ها

مصدومیت و محرومیت هافبک‌های کلیدی آتزوری پیش از دیدار مقابل آلمان نگرانی کونته را دو چندان می‌کند.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ ایتالیا درحالی که خود را برای دیدار حساس و سخت مقابل ژرمن‌ها در یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ آماده می‌کند که مصدومیت بازیکنان کلیدی‌اش عامل اصلی نگرانی کونته است.

کاندروا ستاره دو بازی اول آتزوری مقابل بلژیک و سوئد، اولین مصدوم ایتالیایی‌ها بود که ترس را بر تن کونته انداخت. مصدومیت او کمان کان ادامه دارد و رسیدنش برای بازی آلمان بعید است.

پس از آن دنیله دروسی در دیدار مقابل اسپانیا در ابتدای نیمه‌ دوم با مصدومیتش این نگرانی‌ها را دوچندان کرد. بدشانسی آتزوری ادامه داشت چون موتا به جای دروسی آمد و او کارت زرد دومش را گرفت تا بازی حساس مقابل آلمان را از دست دهد.

با این تفاسیر کونته در میانه زمین چاره‌ای جز این ندارد که به استورارو را بازی دهد. البته خبری‌هایی از مصدومیت خفیف بوفون نیز شنیده می‌شود.

بلای مصدومیت قبل از دیدار آلمان به جان کاروان آتزوری افتاده است. در این شرایط سخت کونته دو راه پیش رو خود دارد: او می‌تواند با حفظ تاکتیک ۳-۵ -۲ برابر ژرمن‌ها صف‌آرایی کند یا اینکه به ناچار دست به تغییر تاکتیک بزند و مهره‌هایش را با ترکیب ۴-۴-۲ بچیند.

دیدار ایتالیا مقابل آلمان شنبه(۱۲تیر) ساعت ۲۳:۳۰ برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید