تاریخ: ۱۷:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
نام نویسنده: sobhan

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: مسابقات جام حذفی در نیمه دوم شهریور ۹۵ آغاز می شود. به گزارش مازند اسپرت؛سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، گفت : ضمن قدردانی از باشگاه‌هایی که پیشنهادات و نظرات خود را برای تدوین تقویم مسابقات  فصل ۹۶-۹۵ اعلام کردند سازمان لیگ در بهمن ماه سال […]

خبرگزاری فارس: جام حذفی شهریور آغاز می‌شود

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: مسابقات جام حذفی در نیمه دوم شهریور ۹۵ آغاز می شود.

به گزارش مازند اسپرت؛سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، گفت : ضمن قدردانی از باشگاه‌هایی که پیشنهادات و نظرات خود را برای تدوین تقویم مسابقات  فصل ۹۶-۹۵ اعلام کردند سازمان لیگ در بهمن ماه سال گذشته ۲ تقویم را تدوین و به صورت پیشنهادی برای باشگاه‌ها ارسال کرد. در تقویم های پیشنهادی با توجه به لغو  اردوی تیم ملی در تیر ماه و با در نظر گرفتن آخرین تغییرات اردوهای تیم ملی که توسط سازمان تیم‌های ملی اعلام شد در این تقویم لحاظ گردید.  
وی افزود: شروع مسابقات جام حذفی در نیمه دوم شهریور ۹۵ است و امسال برای کمک و همکاری با تیم های  لیگ برتری  و همچنین برای جلوگیری از تعطیلی مسابقات در اردو های تیم ملی، تیم های لیگ برتری به جای مرحله یک سی و دوم  از مرحله یک شانزدهم که در ۸ مهر ۹۵ آغاز خواهد شد  وارد رقابت های جام حذفی کشور می شوند.

پاسخی بگذارید