تاریخ: ۱۷:۰۱ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه که ۹۰ دقیقه‌ نشد به پیروزی پرگل رسید. به گزارش مازند اسپرت؛حدود ۸ هزار تماشاگر در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید کاظمی حضور داشتند و دیدار پرسپولیس  و پاراگ را از نزدیک تماشا کردند. بیش از نیمی از ورزشگاه پر شده است. *پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیبی متفاوت […]

خبرگزاری فارس: پیروزی پرگل پرسپولیس در دیدار ۸۷ دقیقه‌ای

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه که ۹۰ دقیقه‌ نشد به پیروزی پرگل رسید.

به گزارش مازند اسپرت؛حدود ۸ هزار تماشاگر در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید کاظمی حضور داشتند و دیدار پرسپولیس  و پاراگ را از نزدیک تماشا کردند. بیش از نیمی از ورزشگاه پر شده است.

*پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیبی متفاوت به میدان آمد. لوبانوف، حامد آقایی، محسن  ربیع‌خواه، یک بازیکن تستی، محمد رحمتی، رضا خالقی‌فر، شهاب زاهدی، صادق رحمتی، احسان الوان زاده از جمله بازیکنانی بودند که در نیمه دوم برای پرسپولیس بازی کردند.

*بازیکنانی که در نیمه اول بازی کردند بین دو نیمه بعد از ریکاوری به رختکن رفتند تا به خانه بروند.

* زمان استراحت بین دو نیمه به جای ۱۵ دقیقه ۲۵ دقیقه شد که دلیل اصلی آن بی‌نظمی موجود در ورزشگاه بود.

* بیش از ۸ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند اما فقط ۲ مامور انتظامی در ورزشگاه مستقر شده بودند.

*به دلیل نزدیکی زمین چمن به سکوها چند جیمی جامپ به داخل زمین پریدند تا با بازیکنان عکس بگیرند که با آنها برخورد شد.

*بازی در حالی که تا دقیقه ۸۷ با نتیجه ۶ بر یک به سود پرسپولیس در جریان بود داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد. تک گل حریف را دقیقه ۵۵ از روز نقطه پنالتی به ثمر رسید. در دقیقه ۸۶ شهاب زاهدی گل ششم پرسپولیس را به ثمر رساند.

گلزنان بازی: سیدجلال حسینی دقیقه ۲۲، حسین ماهینی دقیقه ۳۰، علی علیپور دقیقه ۳۵، فرشاد احمدزاده در دقیقه ۳۹، امید عالیشاه در دقیقه ۴۶ و زاهدی در دقیقه ۸۶ برای پرسپولیس گلزنی کردند.

پاسخی بگذارید