تاریخ: ۱۶:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال گفت: تمام تلاش ما این است که سید حسین حسینی را به بهبودی کامل برسانیم، اما اصلا در مورد زمان بازگشت او صحبتی انجام ندادم. به گزارش مازند اسپرت؛دکتر امین نورزی در گفت‌وگویی اظهار داشت: متأسفانه امروز شاهد اخباری بودم که از قول من نقل شده بود، برای حضور دروازه‌بان […]

خبرگزاری فارس: نوروزی: درمورد حضور گلر خارجی و زمان بازگشت حسینی حرفی نزدم/ تلاش‌مان را برای بهبود او انجام می‌دهیم

رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال گفت: تمام تلاش ما این است که سید حسین حسینی را به بهبودی کامل برسانیم، اما اصلا در مورد زمان بازگشت او صحبتی انجام ندادم.

به گزارش مازند اسپرت؛دکتر امین نورزی در گفت‌وگویی اظهار داشت: متأسفانه امروز شاهد اخباری بودم که از قول من نقل شده بود، برای حضور دروازه‌بان خارجی شرط کردم یا اینکه گفته‌ام در تاریخی معین سعید حسین حسینی به تمرینات استقلال بازمی‌کردد.

وی افزود: همین جا اعلام می‌کنم نقل قول‌های منتشرشده از قول من صحت ندارد و فقط باید به این موضوع اشاره کنم که حسینی تا تاریخ بیست و پنجم مشغول فیزیوتراپی و آب‌درمانی است و بعد از آن، از این بازیکن تست می‌گیریم تا وضعیت او مشخص شود، ولی اینکه بگویم یک بازیکن در تاریخ مشخصی به میادین بازمی‌گردد درست نیست و ابتدا باید آزمایش‌ها و تست‌های لازم از او گرفته شود و سپس در مورد او اظهارنظر خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید