تاریخ: ۱۶:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
نام نویسنده: sobhan

نماینده شرکت بهنام پیشروى کیش گفت: بدون تغییر نام باشگاه نفت در لیگ شانزدهم حاضر می‌شویم. به گزارش مازند اسپرت؛منصورعرفانیان در مورد واگذاری سهام باشگاه نفت تهران به شرکت بهنام پیشروی کیش گفت: بعد از پروسه طولانی واگذاری سهام باشگاه نفت تهران بر اساس مصوبات قانونی اعلام شده، توانستیم مجوزهای لازم را اخذ کرده و […]

خبرگزاری فارس: عرفانیان: بدون تغییر نام باشگاه نفت در لیگ شانزدهم حاضر می‌شویم/نفت از تهران خارج نمی‌شود

نماینده شرکت بهنام پیشروى کیش گفت: بدون تغییر نام باشگاه نفت در لیگ شانزدهم حاضر می‌شویم.

به گزارش مازند اسپرت؛منصورعرفانیان در مورد واگذاری سهام باشگاه نفت تهران به شرکت بهنام پیشروی کیش گفت: بعد از پروسه طولانی واگذاری سهام باشگاه نفت تهران بر اساس مصوبات قانونی اعلام شده، توانستیم مجوزهای لازم را اخذ کرده و ضمانت‌های لازم را به طرف فروشنده بدهیم. بر همین اساس امروز (سه شنبه) بین ما و نماینده قانونی کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران قرارداد واگذاری سهام باشگاه نفت نهایی شده و به امضا رسید.

وی ادامه داد: از امروز مسئولیت باشگاه نفت بر عهده این شرکت بوده و اگر چه با محدودیت زمانی شدیدی روبرو هستیم اما همه تلاش خود را می‌کنیم تا تیمی درخور نام نفت را بدون تغییر نام تیم راهی رقابت‌های لیگ شانزدهم کنیم. بر همین اساس بزودی سرپرست باشگاه معرفی شده و برنامه تمرینات تیم را اعلام خواهیم کرد ضمن اینکه پرداخت مطالبات مالی بازیکنان، کادرفنی و عوامل باشگاه را نیز بر اساس تعهدات و ضمانت‌هایی که داده‌ایم شروع می‌کنیم.

پاسخی بگذارید