تاریخ: ۱۹:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

برخی از رسانه‌های ایتالیایی خراب شدن پنالتی مسی مقابل شیلی را به هدر رفتن پنالتی باجو مقابل برزیل تشبیه کردند. به گزارش مازنداسپرت؛ چند ساعتی بیشتر از خراب کردن پنالتی لیونل مسی در فینال کوپا آمریکا مقابل شیلی نمی‌ گذرد که رسانه های مختلف جهان به بازتاب ناکامی ستاره بارسلونا پرداخته اند. حاشیه های فوتبالی […]

خبرگزاری فارس: پس از 22 سال مسی به سرنوشت تلخ باجو گرفتار شد

برخی از رسانه‌های ایتالیایی خراب شدن پنالتی مسی مقابل شیلی را به هدر رفتن پنالتی باجو مقابل برزیل تشبیه کردند.

به گزارش مازنداسپرت؛ چند ساعتی بیشتر از خراب کردن پنالتی لیونل مسی در فینال کوپا آمریکا مقابل شیلی نمی‌ گذرد که رسانه های مختلف جهان به بازتاب ناکامی ستاره بارسلونا پرداخته اند. حاشیه های فوتبالی بیشتر پیرامون خداحافظی مسی از تیم ملی آرژانتین است و خیلی ها در این زمینه اظهار نظر می‌کنند.

یک سایت ایتالیایی درباره هدر رفتن ضربه پنالتی مسی مقابل شیلی اعلام کرده که دقیقا همان اتفاقی که در سال ۱۹۹۴ برای روبرتو باجو، در دیدار تیم های ملی ایتالیا و برزیل در فینال جام جهانی ۹۴ رخ داد، این بار برای ستاره آرژانتینی تکرار شد.

باجو در فینال جام جهانی ۹۴ مقابل برزیل یکی از ضربات حساس پنالتی را از دست داد تا برزیل قهرمان جام جهانی شود و صبح امروز نیز مسی پنالتی اول آرژانتین را به آسمان کوبید تا شیلی همچون سال گذشته قهرمان شده و آرژانتینی‌ها دوباره دست خالی به وطن‌شان برگردند.

باجو در آن سال ها مثل مسی هم با استعداد بود و هم از محبوبیت فراوانی برخوردار بود، اما آن پنالتی به شدت توانایی‌اش را نزد افکار عمومی زیر سوال برد و شهرت روبرتو را نیز تحت تاثیر قرار داد.

برخی از سایت های ایتالیایی امروز با قرار دادن عکس مسی و باجو در کنار هم، این ناکامی را شبیه هم دانسته و مدعی شدند که با این پنالتی سوخته از محبوبیت مسی در آرژانتین کاسته خواهد شد، مثل روبرتو باجو.

پاسخی بگذارید