تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

بازرس قانونی باشگاه نفت تهران گفت: به نظر می رسد اظهارات دوست عزیزم جناب آقای رضاییان به جای آنکه مبنای حقوقی و قانونی داشته باشد برای کاهش فشارهای روانی از سوی افکار عمومی است. به گزارش مازنداسپرت؛حسین آل اسحاق، بازرس قانونی باشگاه نفت تهران در مورد اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: به نظر می […]

خبرگزاری فارس: اظهارات رضاییان برای کاهش فشارهای روانی است/ صحبت‌های او درباره دستور از بالا محلی از اعراب ندارد

بازرس قانونی باشگاه نفت تهران گفت: به نظر می رسد اظهارات دوست عزیزم جناب آقای رضاییان به جای آنکه مبنای حقوقی و قانونی داشته باشد برای کاهش فشارهای روانی از سوی افکار عمومی است.

به گزارش مازنداسپرت؛حسین آل اسحاق، بازرس قانونی باشگاه نفت تهران در مورد اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: به نظر می رسد اظهارات دوست عزیزم جناب آقای رضاییان به جای آنکه مبنای حقوقی و قانونی داشته باشد برای کاهش فشارهای روانی از سوی افکار عمومی است. در طی حدود ۲ هفته ای که از تاریخ اعلام برنده شدن ملوان در مزایده گذشته است مسولان مربوطه در این باشگاه نتوانسته مجوزهای لازم را اخذ کرده و ضمانت های بانکی لازم را برای پرداخت بدهی های باشگاه نفت که مورد تاکیید وزیر نفت و فدراسیون فوتبال است فراهم کنند.

وی ادامه داد: ما نمی توانیم ۲ سال منتظر بمانیم تا ببینیم دوستان می توانند شرایط لازم را برای واگذاری بدست آورده و در این بین مشتریان دیگر را از دست داده و شاهد انحلال باشگاه نفت باشیم ضمن اینکه ۴۸ ساعت قبل در نامه ای رسمی و بدون هیچ واسطه ای اعلام کردیم که مدارک مورد نیاز برای واگذاری را بیاورند که آقایان بدون در دست داشتن هیچ یک از مدارک مورد نیاز فقط صورت جلسه ای را آوردند که در آن به آخرین پیشنهادشان برای خرید امتیاز باشگاه نفت اشاره شده بود. لازم به ذکر است صحبت های آقای رضاییان مبنی بر دستور از بالا برای واگذار نکردن امتیاز باشگاه نفت محلی از اعراب ندارد و ما در این زمینه فقط تابع ضوابط و مقررات جاری کشور از جمله فدراسیون فوتبال هستیم.

پاسخی بگذارید