تاریخ: ۱۸:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی اسپانیا گفت:‌باید با باخت به ایتالیا کنار بیاییم چرا که کار ما دیگر تمام شد و باید به خانه برگردیم. به گزارش مازنداسپرت؛ آندرس اینیستا بازیکن تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از شکست این تیم مقابل ایتالیا گفت: واقعا نتیجه ناامید کننده‌ای را به دست آوردیم. ما البته همه تلاش خودمان را […]

خبرگزاری فارس: اینیستا: با شکست مقابل ایتالیا کار برای اسپانیا تمام شد/ تاوان اشتباهات را دادیم

بازیکن تیم ملی اسپانیا گفت:‌باید با باخت به ایتالیا کنار بیاییم چرا که کار ما دیگر تمام شد و باید به خانه برگردیم.

به گزارش مازنداسپرت؛ آندرس اینیستا بازیکن تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از شکست این تیم مقابل ایتالیا گفت: واقعا نتیجه ناامید کننده‌ای را به دست آوردیم. ما البته همه تلاش خودمان را کردیم اما به ایتالیایی باختیم که خیلی دونده و با انگیزه بازی کرد.

وی ادامه داد: ما ۲ بر صفر به ایتالیا باختیم و از جام ملت‌های ۲۰۱۶ حذف شدیم اما حالا باید با این موضوع کنار بیاییم چرا که کار ما دیگر تمام شد. جام همین امروز برای ما تمام شد و باید به خانه برگردیم.

این بازیکن اسپانیایی تصریح کرد: همه ما از رقم خوردن این نتیجه متاسف هستیم اما همه دیدند که بازیکنان اسپانیا همه تلاش خود را انجام دادند. در نیمه اول حریف از ما بهتر بود. وقتی ما اشتباه داشتیم باید تاوان آن را هم پس می‌دادیم.

اینیستا ادامه داد:‌این نتیجه تاوان سختی برای ما دارد و تاسف بزرگی برای همه ما در پی خواهد داشت. همان طور که گفتم باید با این موضوع کنار بیاییم که باختیم و از جام کنار رفتیم.

پاسخی بگذارید