تاریخ: ۱۸:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

زننده گل اول ایتالیا در بازی مقابل اسپانیا گفت: مبارزه با اسپانیا که قهرمان دوره قبل یورو بوده است بسیار سخت بود اما ما باید در بازی بعدی به مصاف آلمان برویم. به گزارش مازنداسپرت؛جورجو کیلینی زننده گل اول تیم ملی ایتالیا در دیدار مقابل اسپانیا بعد از برد آتزوری‌ها در خصوص این بازی گفت: […]

خبرگزاری فارس: کیلینی: بازی مقابل قهرمان دوره قبل یورو بسیار سخت بود/ سخت است که در چند روز با ۲ تیم برتر دنیا بازی کنیم

زننده گل اول ایتالیا در بازی مقابل اسپانیا گفت: مبارزه با اسپانیا که قهرمان دوره قبل یورو بوده است بسیار سخت بود اما ما باید در بازی بعدی به مصاف آلمان برویم.

به گزارش مازنداسپرت؛جورجو کیلینی زننده گل اول تیم ملی ایتالیا در دیدار مقابل اسپانیا بعد از برد آتزوری‌ها در خصوص این بازی گفت: بازی بسیار سختی را بردیم. ایتالیا در این دوره از یورو به قویترین تیم‌های جهان بازی کرده و می‌کند. مبارزه با اسپانیا که قهرمان دوره قبل یورو بوده است بسیار سخت بود اما ما باید در بازی بعدی به مصاف آلمان برویم.

وی ادامه داد:‌ خیلی خیلی سخت است که در طی چند روز به مصاف بهترین تیم‌های دنیا برویم اما ما امروز به حق خودمان رسیدیم و از فرصت‌هایی که به دست آوردیم نهایت استفاده را بردیم و در نهایت به پیروزی دلچسبی هم به دست آوردیم. باید بگویم که خیلی سخت است که در زمان کوتاه با ۲ تیم برتر دنیا بازی کنیم اما ما برای قهرمان شدن همه کار خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید