تاریخ: ۱۸:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی ایتالیا گفت: همه بازیکنان تیم ملی ایتالیا با انگیزه بسیار زیادی به این رقابت‌ها آمده‌اند و همه ما می‌خواهیم نشان دهیم که فوتبال ایتالیا چه قدرتی دارد. به گزارش مازنداسپرت؛ لئوناردو بونوچی بعد از برد ایتالیا مقابل اسپانیا در یورو ۲۰۱۶ گفت: قبل از شروع بازی می‌دانستیم مقابل اسپانیا بازی سختی خواهیم […]

خبرگزاری فارس: بونوچی: 23 بازیکن ایتالیا می‌دانند که چه پیراهنی را پوشیده‌اند/ می‌دانستیم بازی سختی با اسپانیا داریم

بازیکن تیم ملی ایتالیا گفت: همه بازیکنان تیم ملی ایتالیا با انگیزه بسیار زیادی به این رقابت‌ها آمده‌اند و همه ما می‌خواهیم نشان دهیم که فوتبال ایتالیا چه قدرتی دارد.

به گزارش مازنداسپرت؛ لئوناردو بونوچی بعد از برد ایتالیا مقابل اسپانیا در یورو ۲۰۱۶ گفت: قبل از شروع بازی می‌دانستیم مقابل اسپانیا بازی سختی خواهیم داشت و آماده رویارویی با بهترین تیم جهان به نام اسپانیا بودیم. البته نباید فراموش کرد که هر بازیکنی که پیراهن لاجوردی تیم ملی را می‌پوشد می‌داند چه مسئولیت سختی بر عهده اوست.

وی ادامه داد:  همه بازیکنان تیم ملی ایتالیا با انگیزه بسیار زیادی به این رقابت‌ها آمده‌اند و همه ما می‌خواهیم نشان دهیم که فوتبال ایتالیا چه قدرتی دارد.

بونوچی در پاسخ به این سوال که شما مقابل آلمان موتا را به همراه ندارید و این موضوع آیا کار شما را سخت خواهد کرد یا خیز اظهار داشت:  من به موتا قول می‌دهم مقابل تیم ملی آلمان بهترین عملکرد خودمان را ارائه می‌دهیم و به گونه‌ای بازی می‌کنیم که او جای خالی‌اش را کنار ما احساس نکند و بداند که در کنار ماست.

این بازیکن در پایان خاطرنشان کرد: ما مقابل هر تیمی که بازی کنیم با همه توان به میدان می‌رویم و دیدید که امروز مقابل اسپانیا که تیم قدرتمندی است چه بازی خوبی انجام دادیم.

پاسخی بگذارید