تاریخ: ۱۸:۵۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم‌ملی ایتالیا پس از پیروزی تاریخی مقابل اسپانیا گفت: ما اصلا کاتاناچیو( سیستم دفاعی) نیستیم. به گزارش مازنداسپرت؛در آخرین روز از مرحله یک هشتم نهایی جام‌ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ تیم‌‌های ملی ایتالیا و اسپانیا امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سنت دنیس پاریس  به قضاوت جنید شاکر داور ترکیه‌ای به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار […]

خبرگزاری فارس: کونته: دیدید که ما تنها کاتاناچیو نیستیم!/ نظر ژاوی را در زمین پیدا کردیم

سرمربی تیم‌ملی ایتالیا پس از پیروزی تاریخی مقابل اسپانیا گفت: ما اصلا کاتاناچیو( سیستم دفاعی) نیستیم.

به گزارش مازنداسپرت؛در آخرین روز از مرحله یک هشتم نهایی جام‌ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ تیم‌‌های ملی ایتالیا و اسپانیا امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سنت دنیس پاریس  به قضاوت جنید شاکر داور ترکیه‌ای به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با برتری ۲ بر صفر ایتالیا به پایان رسید. آنتونیو کونته سرمربی آتزوری پس از این پیروزی گفت: ما عملکرد فوق العاده‌ای داشتیم. با توجه به اینکه همه به ما می‌گفتند که تنها از سیستم دفاعی(کاتاناچیو) استفاده می‌کنیم ولی این طور نیست.

وی افزود: پیش از هم گفتم که ما تنها کاتاناچیو نیستیم و آن را داخل زمین مشخص کردیم. دیدین که ما کاتاناچیو نیستیم!

کونته در ادامه به سخنان ژاوی هرناندز کاپیتان سابق ماتادورها اشاره کرد و گفت: زمانکه ژاوی بازی ما را تلفیقی از سبک بارسلونا و اتلتیکو دانست ما در این بازی این حرف‌ها را اثبات کردیم.

سرمربی آتزوری درباره بازی آینده‌شان با آلمان گفت: آلمان حریف بسیار سرسختی است. بدون شک بازی با ژرمن‌ها نسبت به بازی امروز سخت تر خواهد بود.

پاسخی بگذارید