تاریخ: ۱۸:۴۹ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

مترجم مانوئل ژوزه سرمربی سابق پرسپولیس از امروز عنوان مترجم رابسون جانواریو در استقلال کار خود را آغاز کرد. به گزارش مازنداسپرت؛تیم فوتبال استقلال که صبح امروز در کمپ حجازی یک جلسه تمرینی را برگزار کرده بود از ساعت ۱۹ مجددا تمرینات خود را پیگیری کرد و آبی پوشان در قالب کارهای تاکتیکی زیر نظر […]

خبرگزاری فارس: حضور یک پرسپولیسی در تیم منصوریان و واکنش هواداران به پرچم قرمز/ 2 هزار نفر در تمرین آبی ها

مترجم مانوئل ژوزه سرمربی سابق پرسپولیس از امروز عنوان مترجم رابسون جانواریو در استقلال کار خود را آغاز کرد.

به گزارش مازنداسپرت؛تیم فوتبال استقلال که صبح امروز در کمپ حجازی یک جلسه تمرینی را برگزار کرده بود از ساعت ۱۹ مجددا تمرینات خود را پیگیری کرد و آبی پوشان در قالب کارهای تاکتیکی زیر نظر علیرضا منصوریان به تمرین پرداختند.

* با توجه به برگزاری تمرین نوبت عصر در روز تعطیل استقبال خوبی از تمرین استقلال شده بود و نزدیک به ۲ هزار نفر با حضور در کمپ حجازی شاگردان منصوریان را تشویق کردند.

* هرایر مگویان مدافع ارمنی دومین جلسه تمرینی خود را برای فصل جدید با آبی پوشان برگزار کرد و مورد تشویق طرفداران استقلال قرار گرفت.

* در حاشیه تمرین امروز هواداران استقلال مشغول تشویق بازیکنان تیم محبوب خود بودند که به یکباره مثل چند روز پیش از ساختمان مجاور کمپ حجازی چند هوادار پرچم‌های قرمز رنگ را به اهتزاز درآوردند و همین موضوع باعث شد تا هواداران استقلال به این مسئله واکنش نشان داده و علیه پرسپولیس شعار دادند.

* مطابق تمرینات چند روز گذشته به شکل معناداری محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان مورد تشویق طرفداران استقلال قرار گرفت این تشویق‌ها با توجه به اتفاقات هفته های گذشته و بنرهایی که علیه وزیر ورزش مقابل ساختمان وزارت و ساختمان مجلس شورای اسلامی نصب شده بود کمی عجیب است.

* منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی از نزدیک برنامه‌های تاکتیکی آبی پوشان را نظاره کردند.

* روزبه چشمی مثل روزهای گذشته با لباس شخصی در مجل تمرین حاضر بودو از روی نیمکت برنامه‌های تاکتیکی آبی پوشان را دنبال کرد.

* مرتضی هاشمی‌زاده مهاجم دهه ۸۰ تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز استقلال حضور داشت و با تشویق هواداران این تیم روبرو شد.

* رابسون جانواریو مدافع برزیلی ‌آبی پوشان امروز در کنار سایر بازیکنان در کارهای تاکتیکی حضور پیدا کرد نکته جالب اینجا بود که مترجم مانوئل ژوزه سرمربی سابق پرسپولیس وظیفه ترجمه صحبت‌های جانواریو را برعهده گرفته و حضور او به عنوان کسی که نزدیک به یک سال روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود در کنار استقلالی‌ها جالب به نظر می‌رسید.

* تمرین امروز بیشتر شامل ضربه به دروازه و آشنایی با چارچوب بود که ضربات بازیکنان استقلال هواداران این تیم را به وجد آورد. آرش افشین در صحنه‌ای با پای چپ ضربه محکمی را به تیر دروازه زد که این موضوع با تشویق طرفداران استقلال روبرو شد.

* به گزارش خبرگزاری فارس تیم فوتبال استقلال فردا در دو نوبت تمرینات آماده سازی خود را پیگیری خواهد کرد و آبی پوشان ابتدا به سالن وزنه می‌روند و در نوبت بعدازظهر کار تاکتیکی انجام خواهند داد.

پاسخی بگذارید