تاریخ: ۹:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

مرد میدان آلمان – اسلواکی در جمع خبرنگاران گفت: هر بازی یک فرصت دوباره زندگی است و وقتی نیمکت‌نشین باشم، یعنی لیاقت نداشته‌ام. به گزارش مازند اسپرت؛ جولیان دراکسلر ستاره تاثیرگذار تیم ملی فوتبال آلمان در جمع خبرنگاران تصریح کرد: وظیفه من کمک کردن به تیم است و اگر گل زده‌ام یا جایزه بهترین بازیکن […]

خبرگزاری فارس: دراکسلر: وظیفه من کمک به تیم است؛ هر بازی یک فرصت دوباره زندگی است

مرد میدان آلمان – اسلواکی در جمع خبرنگاران گفت: هر بازی یک فرصت دوباره زندگی است و وقتی نیمکت‌نشین باشم، یعنی لیاقت نداشته‌ام.

به گزارش مازند اسپرت؛ جولیان دراکسلر ستاره تاثیرگذار تیم ملی فوتبال آلمان در جمع خبرنگاران تصریح کرد: وظیفه من کمک کردن به تیم است و اگر گل زده‌ام یا جایزه بهترین بازیکن میدان را تصاحب کرده‌ام به خاطر تیم بوده و من کار خاصی انجام نداده‌ام.

وی ادامه داد: در بازی قبلی وقتی فرصت درخشش پیدا نکردم خیلی غمگین بودم، از دست کسی جز خودم دلخور نبودم و وقتی فرصت بازی نداری یعنی لیاقتش را هم نداشته‌ای. این بار توانستم در خدمت تیم باشم و از این که مفید بوده‌ام بسیار خوشحالم.

دراکسلر افزود: خیلی سخت است اگر بگویم این بهترین نمایش من بوده و دیگران باید درباره من قضاوت کنند اما شاید بتوانم بگویم که کادر فنی از من رضایت دارد و این برای من بسیار ارزشمند است. ما تیم بسیار قدرتمندی داریم، مهم نیست که در یک بازی روی نیمکت باشی یا نه بلکه مهم این است که در تمرینات بدرخشیم و مربیان را برای استفاده از ما در بازی مجاب کنیم.

پاسخی بگذارید