تاریخ: ۹:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

رئیس جدید باشگاه العربی پس انتخاب شدنش به عنوان رئیس جدید، جانشین زولا را اعلام کرد. به گزارش مازند اسپرت؛خلیفه بن جبر پس از آنکه مجمع عمومی او را به عنوان رئیس جدید باشگاه العربی انتخاب کرد، نام سرمربی جدید تیم و یک لژیونر جدید را فاش کرد. رئیس جدید باشگاه العربی در صفحه شخصی […]

خبرگزاری فارس: بیلوسو سرمربی جدید العربی/ کار زولا، دژاگه و نکونام تمام شد

رئیس جدید باشگاه العربی پس انتخاب شدنش به عنوان رئیس جدید، جانشین زولا را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛خلیفه بن جبر پس از آنکه مجمع عمومی او را به عنوان رئیس جدید باشگاه العربی انتخاب کرد، نام سرمربی جدید تیم و یک لژیونر جدید را فاش کرد.

رئیس جدید باشگاه العربی در صفحه شخصی خود نوشت: توافقات لازم با گیراردو بیلوسو اروگوئه‌ای برای هدایت تیم انجام شده است. او در فصل آینده هدایت العربی را برعهده خواهد گرفت.

وی درباره جذب لژیونرهای جدید گفت: فدریکو بالاترو مدافع ۲۵ ساله اروگوئه‌ای از طرف سرمربی جدید معرفی شده که در روزهای آینده کار انتقال او قطعی خواهد شد.

بن جبر پیش از ریاست خود اعلام کرده بود که در صورت ریاستش تمام لژیونرهای تیم را کنار خواهد گذاشت و تنها پاولینهو برزیلی را نگه می‌دارد.

دژاگه و نکونام دو بازیکن ایرانی العربی بودند که کار آنها با این تیم قطری با ریاست بن جبر به پایان رسید.

با توجه به اینکه اشکان دو فصل دیگر با العربی قرارداد دارد این باشگاه قطری باید برای فسخ قراردادش جریمه سنگینی را بپردازد.

پاسخی بگذارید