تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک در نشست خبری خود از مردانش به عنوان سربازان بلژیک یاد و از آنها تشکر کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش برابر مجارستان در نشست خبری تصریح کرد:بلژیک امشب قدمی دیگر به سمت قهرمانی برداشت و باید […]

خبرگزاری فارس: ویلموتس: بلژیک قدمی دیگر به سمت قهرمانی برداشت

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک در نشست خبری خود از مردانش به عنوان سربازان بلژیک یاد و از آنها تشکر کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش برابر مجارستان در نشست خبری تصریح کرد:بلژیک امشب قدمی دیگر به سمت قهرمانی برداشت و باید قبول کرد که مردان من مستحق نگاه به قله هستند و می‌خواهند به قهرمانی برسند.

وی ادامه داد: در طول بازی تیم برتر میدان بودیم، البته مجارستان تیم خوبی است و قبل از این بازی هم می‌دانستم که کار ساده‌ای در پیش نداریم اما با افتخار می گویم که مردانم مانند سربازان کشورشان از آبروی فوتبال بلژیک دفاع و حتی را هم شگفت زده کردند. به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم و شک ندارم که با این بازیکنان به سمت قهرمانی پیش خواهیم رفت.

ویلموتس افزود: اشتباهات فردی بخشی از یک بازی حساس و احساسی است و البته در تمرینات آینده درباره آنها به مردانم تذکر خواهم داد. بازی بعدی ما بسیار تاکتیکی و پیچیده است و باید مراقب همه چیز باشیم.

پاسخی بگذارید