تاریخ: ۹:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال مجارستان علت اصلی ناکامی تیمش را تجربه کم و خودباختگی توصیف کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ برند استورک در نشست خبری تیمش پس از شکست ۴ بر صفر برابر بلژیک تصریح کرد: بازیکنانم دچار خودباختگی شدند، ما تجربه کمی نسبت به ستارگان بلژیک داشتیم و میدان را به سود آنها خالی […]

خبرگزاری فارس: استورک: بازیکنانم خود را باختند؛ بلژیک مدعی قهرمانی است

سرمربی تیم ملی فوتبال مجارستان علت اصلی ناکامی تیمش را تجربه کم و خودباختگی توصیف کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ برند استورک در نشست خبری تیمش پس از شکست ۴ بر صفر برابر بلژیک تصریح کرد: بازیکنانم دچار خودباختگی شدند، ما تجربه کمی نسبت به ستارگان بلژیک داشتیم و میدان را به سود آنها خالی کردیم، خطرناک‌ترین کار این بود که عقب نشینی کنیم و این کار را از همان ابتدای بازی انجام دادیم، فریادهای من نیز اثری نداشت و حتی در بین دو نیمه برای بازیکنانی صحبت می‌کردم که صدای مرا به درستی نمی‌شنیدند.

وی ادامه داد: بلژیک تیم بزرگی است، بازیکنانش با هم متحد و هماهنگ هستند و حق دارند مدعی قهرمانی باشند. این تیم واقعا می‌تواند در فینال حضور داشته باشند.

استورک افزود: با تیمی که در رنکینگ رتبه دوم را دارد بازی کردیم و مشخص بود که کار سختی در پیش خواهیم داشت، باید بگویم که بضاعت مجارستان هم باید در نظر گرفته شود و از این بابت شرمنده مردم مجارستان نیستم. البته هر کاستی باشد من مقصر هستم نه بازیکنان. بلژیک برای پیروزی آمده بود و البته ما هم همین طور اما قدرت این تیم از ما بیشتر بود.

پاسخی بگذارید