تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

عضو کمیته تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: کسب سهمیه برای ارزنده دراین مقطع کار سختی بود که خوشبختانه او توانست با موفقیت این کار را انجام دهد. به گزارش مازند اسپرت؛حسین شایان در گفت‌وگویی، در مورد کسب سهمیه المپیک توسط محمد ارزنده در پرش طول اظهار داشت: ارزنده با توجه به نتایجی که در رقابت‌های قبلی […]

خبرگزاری فارس: ارزنده کار سختی را انجام داد/ او می‌داند در المپیک چه کار کند

عضو کمیته تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: کسب سهمیه برای ارزنده دراین مقطع کار سختی بود که خوشبختانه او توانست با موفقیت این کار را انجام دهد.

به گزارش مازند اسپرت؛حسین شایان در گفت‌وگویی، در مورد کسب سهمیه المپیک توسط محمد ارزنده در پرش طول اظهار داشت: ارزنده با توجه به نتایجی که در رقابت‌های قبلی کسب کرده بود به ورودی المپیک نزدیک شده بود و او در شرایط مختلف پریده بود و پیش‌بینی می‌شد که در این رقابت‌ها نزدیک ورودی را بزند.

وی ادامه داد: کسب سهمیه برای ارزنده دراین مقطع کار سختی بود که خوشبختانه او توانست با موفقیت این کار را انجام دهد. ارزنده ورزشکار با تجربه‌ای است و در المپیک قبلی هم حضور داشته است. فکر می‌کنم او می‌داند که در این دوره باید چه کارهایی را انجام دهد.

عضو سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی عنوان کرد: ارزنده حتی شانس این را دارد که به فینال المپیک راه پیدا کند. در دوره گذشته هر ورزشکاری رکورد ۸ متر را می‌زد راهی فینال می‌شد و ارزنده اگر در همین دوره هم بتواند این رکورد را ثبت کند حضور او در فینال قطعی خواهد بود. البته شرایط المپیک با سایر مسابقات کاملا متفاوت است.

به گزارش فارس، محمد ارزنده امروز در مسابقات جام کازانف قزاقستان با رکورد ۸ متر و ۱۶ سانتی‌متر سهمیه المپیک گرفت و تعداد المپیکی‌های دوومیدانی را به عدد ۸ رساند.

پاسخی بگذارید