تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال استقلال دور جدید تمرینات آماده سازی خود را صبح امروز آغاز کرد. به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال استقلال که روزز شنبه فقط یک جلسه تمرین کرده بود و روز گذشته هم استراحت داشت دور جدید برنامه های آماده سازی خود را از ساعت ۱۰و ۳۰ امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد. […]

خبرگزاری فارس: گفت و گوی منصوریان با مگویان/کری جالب استقلالی ها در فوتبال با دست!

تیم فوتبال استقلال دور جدید تمرینات آماده سازی خود را صبح امروز آغاز کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال استقلال که روزز شنبه فقط یک جلسه تمرین کرده بود و روز گذشته هم استراحت داشت دور جدید برنامه های آماده سازی خود را از ساعت ۱۰و ۳۰ امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد.

*قبل از شروع تمرین سرمربی تیم استقلال ایام شهادت حضرت علی(ع) را به بازیکنان تسلیت گفت.

* پندار توفیقی و محسن خدایی دو نفر از مسئولان باشگاه در محل تمرین امروز حاضر شده و دقایقی با منصوریان صحبت کردند. این دو نفر قبل از شروع تمرین از بازیکنان خواستند تا بازیکنان پاسپورت های خود را برای اردوی ارمنستان تحویل باشگاه بدهند. استقلالی ها همچنان در حال رایزنی برای فراهم کردن شرایط اردویی هستند.

*هرائیر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال امروز خود را به علیرضا منصوریان معرفی کرد. این بازیکن برای دقایقی با سرمربی استقلال گفت و گو کرد.

*در ابتدای تمرین امروز بازیکنان زیر نظر علی چینی بدن های خود را گرم کرده و سپس به صورت سبک کار با توپ انجام دادند. در مرحله بعد بازیکنان بازی دستش ده انجام دادند که سرمربی استقلال در این پا به پای بازیکنان تیمش حضور داشت و حتی دست به توپ شد. این مرحله از تمرین بسیار شاد و مفرح بود و کری های خاصی بین بازیکنان ایجاد کرد.

به گزارش فارس، تمرین نوبت عصر استقلال ساعت ۱۹ در کمپ زنده یاد حجازی برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید