تاریخ: ۹:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم‌ملی آرژانتین مانند مسی معتقد است که این شکست بسیار نا امیدکننده بود و حق بازیکنانش تنها قهرمانی بود. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم‌ملی آرژانتین امروز در فینال رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ بازهم در ضربات پنالتی مانند سال گذشته مغلوب شیلی شد و جام را از دست داد. خراردو مارتینو سرمربی آرژانتین پس از […]

خبرگزاری فارس: مارتینو: شکست‌های پیاپی در فینال‌ها بر دوش ما سنگینی می‌کند

سرمربی تیم‌ملی آرژانتین مانند مسی معتقد است که این شکست بسیار نا امیدکننده بود و حق بازیکنانش تنها قهرمانی بود.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم‌ملی آرژانتین امروز در فینال رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ بازهم در ضربات پنالتی مانند سال گذشته مغلوب شیلی شد و جام را از دست داد.

خراردو مارتینو سرمربی آرژانتین پس از این شکست تلخ گفت: مهمترین چیز در پایان هر مسابقه نتیجه است. شیلی در ضربات پنالتی ما را شکست داد و این برای آنها شادی زیادی دارد و ما نیز با دستان خالی این جام را ترک می‌کنیم. این بازیکنان حقشان تنها پیروزی بود.

سرمربی آرژانتین سخنان مسی بعد از شکست در سومین فینال متوالی را به ناامیدکننده بودن تایید کرد و گفت:پس از این شکست تنها می‌توانم بگویم این نتیجه بسیار ناامید کننده بود. سنگینی شکست ما در فینال‌های پیاپی در چند سال گذشته برای ما بسیار دردناک بود.

مارتینو در ادامه عنوان کرد: در این شکست برخی دلایلش فوتبالی بود و دلایل دیگرش مربوط به شانس بود آرژانتین در این دیدار باید در ۹۰ دقیقه پیروز می‌شد. در وقت‌های اضافه نیز شانس پیروزی داشتیم ولی موفق نشدیم.

پاسخی بگذارید