تاریخ: ۹:۱۸ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی والیبال کشورمان پس از انجام دو هفته اول بازی های لیگ جهانی به ایران بازگشت. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم ملی والیبال ایران که ۲۴ خردادماه برای حضور در هفته نخست لیگ جهانی تهران را به مقصد ریودوژانیرو و سپس بلگراد ترک کرده بود، بامداد امروز (دوشنبه)به تهران بازگشت. ملی پوشان ایران ساعت […]

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال به ایران بازگشت

تیم ملی والیبال کشورمان پس از انجام دو هفته اول بازی های لیگ جهانی به ایران بازگشت.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم ملی والیبال ایران که ۲۴ خردادماه برای حضور در هفته نخست لیگ جهانی تهران را به مقصد ریودوژانیرو و سپس بلگراد ترک کرده بود، بامداد امروز (دوشنبه)به تهران بازگشت.
ملی پوشان ایران ساعت ۶ بامداد وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شدند و امروز دوشنبه استراحت خواهند کرد.
ایران، آمریکا و فرانسه در هفته سوم لیگ جهانی میزبان هستند که تیم های آرژانتین، صربستان، ایتالیا و ایران روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به مصاف یکدیگر می روند.
تمرینات تیم ملی والیبال ایران از فردا سه شنبه آغاز می شود و به مدت سه روز پیگیری خواهد شد تا ملی پوشان ایران از روز جمعه در نخستین مسابقه خود در هفته سوم لیگ جهانی به مصاف صربستان بروند.
ملی پوشان ایران در هفته اول و دوم لیگ جهانی شش مسابقه در شهرهای ریودوژانیرو و بلگراد برگزار کردند که دو برد برابر آرژانتین و بلغارستان، چهار شکست مقابل برزیل (دو دیدار)، صربستان و آمریکا، پنج امتیاز و کسب جایگاه دهم جدول ۱۲ تیمی این رقابت ها نتیجه این بازی ها برای تیم ملی والیبال ایران بود.

پاسخی بگذارید