تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

شکست آرژانتین در فینال و قهرمانی در کوپا آمریکا ۲۰۱۶ گفت:نمایش خوبی داشتیم و فشار زیادی برای قهرمانی مقابل آرژانتین تحمل کردیم. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم‌ملی شیلی امروز در فینال رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ بازهم در ضربات پنالتی مانند سال گذشته آرژانتین را شکست داد و قهرمان شد. آنتونیو پیتزی سرمربی شیلی پس از […]

شکست آرژانتین در فینال و قهرمانی در کوپا آمریکا ۲۰۱۶ گفت:نمایش خوبی داشتیم و فشار زیادی برای قهرمانی مقابل آرژانتین تحمل کردیم.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم‌ملی شیلی امروز در فینال رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ بازهم در ضربات پنالتی مانند سال گذشته آرژانتین را شکست داد و قهرمان شد.

آنتونیو پیتزی سرمربی شیلی پس از قهرمانی گفت: ما باید از این لحظه تاریخی استفاده کنیم. من به خاطر شور و شوق هواداران شیلی بسیار خوشحالم و خودم هم تمام فریادهای شادی هواداران را درک می‌کنم.

وی افزود: من به این بازیکنان افتخار می‌کنم. آنها شایسته تمجید و تقدیر هستند. امیدوارم بتوانیم به همراه یکدیگر گام‌های بلندی را برداریم تا به افتخارات بیشتری برسیم.

سرمربی شیلی در ادامه عنوان کرد: با وجود غیبت برخی از بازیکنان در این دیدار توانستیم بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذاریم. توانستیم مقابل حملات آرژانتین مقاومت کنیم. زیرا برابر تیمی قرار گرفتیم که موجی از ستاره‌های جهان و مخصوصا بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را دارد و فشارهای زیادی را تحمل کردیم.

پاسخی بگذارید