تاریخ: ۹:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیأت بدمینتون مازندران از معرفی نفرات برتر مسابقات بدمینتون مردان جام شهدای مدافع حرم در آمل خبر داد. به گزارش مازند اسپرت؛مهدی امیرفخریان  از انتخاب نفرات برتر مسابقات بدمینتون مردان جام شهدای مدافع حرم در آمل خبر داد و اظهار کرد: مسابقات بدمینتون جام رمضان مردان شهدای مدافع حرم با حضور ۶ تیم آمل، […]

badddرئیس هیأت بدمینتون مازندران از معرفی نفرات برتر مسابقات بدمینتون مردان جام شهدای مدافع حرم در آمل خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت؛مهدی امیرفخریان  از انتخاب نفرات برتر مسابقات بدمینتون مردان جام شهدای مدافع حرم در آمل خبر داد و اظهار کرد: مسابقات بدمینتون جام رمضان مردان شهدای مدافع حرم با حضور ۶ تیم آمل، نوشهر، ساری، قائم‌شهر، بابل و تنکابن در سالن حجاب شهرستان آمل برگزار شد.

وی درباره نتایج برتر نفرات انفرادی تصریح کرد: در بخش انفرادی این مسابقات آرمین برزنده از آمل به مقام قهرمانی دست یافت و پس از وی عبدالله اکبری از قائم‌شهر نایب قهرمان و عنوان سوم مشترک نیز به عرفان کاهانی از ساری و شاهین شاکری از قائم‌شهر رسید.

رئیس هیأت بدمینتون مازندران گفت: در قسمت دو نفره نیز سعید سماعی و امیررضا صفرپور از نوشهر به مقام قهرمانی رسیدند و هادی زمانی و امیر محمد برزنده از آمل به مقام نایب قهرمانی و سینا کردی و سهیل درزی از آمل، محسن حسینی و بابک رمضانی از نوشهر به طور مشترک به مقام سومی این دوره از رقابت‌ها دست یافتند.

پاسخی بگذارید