تاریخ: ۹:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
نام نویسنده: sobhan

  مهاجم توپ‌چی‌های لندن و تیم‌ملی شیلی با بازی‌های درخشانش در رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.   به گزارش مازند اسپرت؛ دیدار فینال کوپا امریکا ۲۰۱۶بین آرژانتین و شیلی بامداد امروز از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه روترفورد شهر نیو‌جرسی و در حضور بیش از ۸۲ هزار نفر و به قضاوت […]

 

خبرگزاری فارس: سانچز بهترین بازیکن کوپا آمریکا ۲۰۱۶ شد

مهاجم توپ‌چی‌های لندن و تیم‌ملی شیلی با بازی‌های درخشانش در رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ دیدار فینال کوپا امریکا ۲۰۱۶بین آرژانتین و شیلی بامداد امروز از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه روترفورد شهر نیو‌جرسی و در حضور بیش از ۸۲ هزار نفر و به قضاوت هبر لوپس از برزیل برگزار شد.

این دیدار پربرخورد در ۹۰ دقیقه قانونی و ۱۲۰ دقیقه وقت های اضافی برنده ای نداشت چون هر دو تیم با تساوی بدون گل سرنوشت تیم قهرمان کوپا آمریکا را به ضربات پنالتی کشاندند.

در ضربات پنالتی شیلی با نتیجه ۴ بر ۲ پیرو شد و عنوان قهرمانی را تصاحب کرد.

پس از این دیدار آلکسیس سانچز مهاجم آرسنال و تیم‌ملی شیلی به عنوان بهترین بازیکن این تورنمت انتخاب شد. سانچز با ۳ گل زده در این جام و با درخشش خود در تمام بازی‌ها بر مسی غلبه کرد و توانست توپ طلا این رقابت‌ها را از آن خود کند./فارس

پاسخی بگذارید