تاریخ: ۱۱:۴۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  هفته چهاردهم تمرینات گروه دوم تیم ملی با دو مسابقه دوستانه برابر جوانان آغاز شد که شاگردان بهروز عطایی فاتح این بازی‌ها بودند.   به گزارش مازنداسپرت ، تیم ملی جوانان ایران خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا که از ۱۹ تا ۲۷ تیرماه در چین‌تایپه برگزار می‌شود، آماده می‌کند. گروه دوم […]

 

خبرگزاری فارس: شاگردان عطایی بر تیم ملی ب والیبال غلبه کردند

هفته چهاردهم تمرینات گروه دوم تیم ملی با دو مسابقه دوستانه برابر جوانان آغاز شد که شاگردان بهروز عطایی فاتح این بازی‌ها بودند.

 

به گزارش مازنداسپرت ، تیم ملی جوانان ایران خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا که از ۱۹ تا ۲۷ تیرماه در چین‌تایپه برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

گروه دوم تیم ملی والیبال ایران نیز تمرینات خود را با هدف آماده نگهداشتن بازیکنان برای حضور در گروه نخست تیم ملی در لیگ جهانی و حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا که از ۸ تا ۱۴ مهرماه به میزبانی تایلند برگزار می‌شود، در تهران پیگیری می‌کند.

تمرینات هفته چهاردهم گروه دوم تیم ملی والیبال با دو مسابقه دوستانه و تدارکاتی برای تیم ملی جوانان آغاز شد و تا عصر روز چهارشنبه، نهم تیرماه ادامه خواهد داشت.

تیم ملی والیبال جوانان در بازی‌های دوستانه برابر گروه دوم تیم ملی موفق به شکست حریف شد که در دیدار نخست سه ست برگزار شد و جوانان دو بر یک به پیروزی رسیدند. شاگردان بهروز عطایی در ست دوم ۲۵ بر ۲۲ مغلوب شدند، اما در ست های اول و سوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی رسیدند.

دو تیم یک مسابقه دو سته دیگر نیز با هم برگزار کردند که جوانان با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰ و ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسیدند. بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان در ابتدای این دو مسابقه از اسماعیل مسافر، جواد کریمی، رسول آقچه لی، طیب عینی، علی اصغر مجرد و اسماعیل طالبی به عنوان ترکیب آغاز کننده استفاده کرد.

مهدی رنجبر، سامان فائزی، امین علوی، مسعود غلامی، محمدرضا موذن، علی شفیعی، رحمان داوودی، مهدی مهدوی، علی نودوزپور، مصطفی حیدری، جواد حسین آبادی، محمد طاهر وادی، بابک امیری، امیرعلی فتحعلی، آرمین تشکری، رضا قرا، امیر غفور، امین اسمعیل نژاد، سلیم چپرلی و قاسم کارخانه ۲۰ بازیکن شرکت کننده در تمرینات هفته چهاردهم گروه دوم تیم ملی والیبال است.

تیم ملی والیبال جوانان عصر روز سه شنبه هشتم تیرماه نیز در دیداری دوستانه دیگر به مصاف گروه دوم تیم ملی والیبال می‌رود./فارس

پاسخی بگذارید