تاریخ: ۱۱:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  علیرضا کریمی و پرویز هادی به فینال مسابقات روز دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان ارمنستان راه یافتند.   به گزارش مازنداسپرت ، و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان از دیروز (شنبه) در شهر واندازور ارمنستان در حال برگزاری است. در مسابقات روز دوم (یکشنبه) این مسابقات علیرضا […]

 

خبرگزاری فارس: کریمی و هادی فینالیست شدند/ قاسمی باخت و حذف شد

علیرضا کریمی و پرویز هادی به فینال مسابقات روز دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان ارمنستان راه یافتند.

 

به گزارش مازنداسپرت ، و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان از دیروز (شنبه) در شهر واندازور ارمنستان در حال برگزاری است. در مسابقات روز دوم (یکشنبه) این مسابقات علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم و پرویز هادی و کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به میدان رفتند که نتایج رقابت‌های آنها تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۸۶ کیلوگرم علیرضا کریمی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد کومیکه آلاداشویلی از گرجستان گذشت. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر یک آرسن علی موسی علی‌بف، نفر دوم جام یاریگین در سال ۲۰۱۶ از روسیه را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. کریمی در این مرحله نیز با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل ولادیسلاو والیف، نفر سوم روسیه و جام یاریگین در سال ۲۰۱۶ و قهرمان جوانان جهان به برتری رسید و راهی دیدار فینال شد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی در دور اول مقابل وایچیک یقیزاریان از ارمنستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید، اما در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۴ مقابل گئورگی ساکانالیدزه از گرجستان شکست خورد که با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل حریف روس در دیدار مرحله نیمه نهایی، قاسمی از دور رقابت ها کنار رفت.

در همین وزن پرویز هادی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم والری بایدویف از روسیه را ۱۰ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل لوان بریانیدزه نفر سوم ۲۰۱۰ و پنجم جهان ۲۰۱۵ جهان از ارمنستان با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار بالدان سیجیپوف نفر سوم قهرمانی روسیه در سال ۲۰۱۶ است.
در روز نخست این مسابقات میثم نصیری در وزن ۶۵ کیلوگرم و امیرمحمدی در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند./فارس

پاسخی بگذارید