تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  مهاجم بلژیکی اورتون انگلیس اولین گزینه مالکان جدید روسونری است.   به گزارش مازنداسپرت ، بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیا مسئولان باشگاه میلان پس از آنکه به تواف رسیدند تا باشگاه را به چینی‌ها بفروشند، به دنبال جذب لوکاکو مهاجم بلژیکی اورتون انگلیس هستند. روزنامه کوریره دلو اسپورت امروز نوشت: برلوسکونی رئیس باشگاه میلان با سرمایه‌گذاران چینی […]

 

خبرگزاری فارس: لوکاکو اولین گزینه مالکان چینی میلان

مهاجم بلژیکی اورتون انگلیس اولین گزینه مالکان جدید روسونری است.

 

به گزارش مازنداسپرت ، بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیا مسئولان باشگاه میلان پس از آنکه به تواف رسیدند تا باشگاه را به چینی‌ها بفروشند، به دنبال جذب لوکاکو مهاجم بلژیکی اورتون انگلیس هستند.

روزنامه کوریره دلو اسپورت امروز نوشت: برلوسکونی رئیس باشگاه میلان با سرمایه‌گذاران چینی به توافق رسیده است تا ۷۰ تا ۸۰ درصد سهام باشگاه را به آنها بفروشد. در این راستا مالکان چینی به نظر می‌رسد از بازیکنان کنونی میلان راضی نیستند و می‌خواهند ستاره‌های جدیدی جذب کنند.

این روزنامه ایتالیایی در ادامه نوشت: مالکان جدید میلان ۱۰۰ میلیون یورو برای نقل و انتقالات تابستانی آماده کردند. لوکاکو مهاجم بلژیکی اورتون در راس لیست خرید آنها قرار دارد.

میلان تنها مشتری ایتالیایی، لوکاکو نیست بلکه یووه نیز او را  می‌خواهد ولی بیانکونری به صورت جدی به دنبال سانچز مهاجم آرسنال است./فارس

پاسخی بگذارید