تاریخ: ۱۹:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی پرسپولیس طبق وعده ای که داده بود امروز اصحاب رسانه را استادیوم شهید کاظمی دعوت کرد تا کنفرانس خبری خود را برگزار کند. به گزارش مازنداسپرت ، برانکو ایوانکوویچ که این روزها شرایط سختی را از نظر تاکتیکی و آماده سازی برای تیمش و همچنین حاشیه های مربوط به اختلاف نظر با کارلوس کی […]

2سرمربی پرسپولیس طبق وعده ای که داده بود امروز اصحاب رسانه را استادیوم شهید کاظمی دعوت کرد تا کنفرانس خبری خود را برگزار کند.

به گزارش مازنداسپرت ، برانکو ایوانکوویچ که این روزها شرایط سختی را از نظر تاکتیکی و آماده سازی برای تیمش و همچنین حاشیه های مربوط به اختلاف نظر با کارلوس کی روش تجربه می کند در نشست خبری حضور یافت و به سوالات آنها پاسخ داد.

تغییراتی در ادامه خواهیم داشت
سلام عرض می کنم به همه دوستان. لازم است ابتدا دوستانم را فردا برای تماشای تمرین فردا و همچنین افطاری دعوت کنم. در مورد تیم باید بگویم که تقریبا تکمیل شده و البته تغییراتی نیز خواهد داشت. جای محدودی باقی مانده و از کنفرانس خبری گذشته تا الان چند بازیکن جدید اضافه شده اند. تمام تلاش مان این است که تیم را بهترین نحو آماده کنیم و هر روز بهتر شویم.

برنامه تمرینی
جمعه عازم اوکراین هستیم. دوشنبه این هفته به مناسبت شهادت امام علی (ع) تمرین تعطیل است و روز سه شنبه و چهارشنبه دو نوبت تمرین خواهیم کرد و البته احتمالا روز سه شنبه بازی دوستانه خواهیم داشت. ادامه تمرینات را در اوکراین برگزار خواهیم کرد. از بازیکنان تشکر می کنم که با پشتکار تمرین می کنند و البته محمد انصاری مشکل کوچکی دارد و با توجه به عمل جراحی اش هنوز به آمادگی نرسیده و امیدوارم در روزهای آینده به بهبودی کامل برسد.

وضعیت مهدی طارمی
من باید اعتراف کنم با این سوال مرا غافلگیر کردید. اینکه می گویید او را می خواهم یا نه؟ ما با ایشان بعد از عید مذاکره کردیم و ما نمی توانم در مورد کسی که برنامه ماندن و نماندن ندارد کاری کنیم. اما خود ایشان اظهار کرد فصل آینده به دنبال حضور در اروپاست. طبیعی است که ما آقای گل فصل گذشته را می خواهیم و اوست که باید تصمیم بگیرد بماند یا برود.

مشکل طارمی با کادرفنی
من نمی دانم چه اختلافی ممکن  است با من داشته باشد؟ کادرفنی در هر جای دنیا از بازیکن خود می خواهد تلاش کند و بدود و باز هم بدود و تلاش کند در خدمت تیم باشد. اگر او اختلافی با من ندارد من در این باره چیزی نمی دانم.

رامین رضاییان؟
در مورد رامین رضاییان باید بگویم متاسفانه من نمی توانم با او تماسی بگیرم و جواب نمی دهد و با کسی در باشگاه در تماس نیست و نمی دانم چه خبر است. ما اطلاعات مان را از طریق رسانه ها به دست می آوریم. چندین بار تماس داشته ایم اما جواب نداده اگر شما پیدایش کردید به من هم خبر بدهید.

او تلفن جواب نمی دهد و من باید چه کنم؟ باید در خیابان ها دنبال او بگردم؟ در این موضوع باشگاه تلاش خود را کرده و حتی در مورد مهدی طارمی. اگر آنها نمی خواهند ما باید چه کنیم؟ او سال گذشته در دقیقه ۹۰ اعلام کرد از کشورهای حوزه خلیج فارس پیشنهاد دارد و در نهایت در کنار ما بود. طبیعی است که زمانی برگردد مشکل بدنی و فیزیکی خواهد داشت. ما بازیکنانی آورده ایم و در مورد آنها مطالعه می کنیم. علی پور و انصاری و حتی شهاب زاهدی جوان در تیم حضور دارند و ما به دنبال بازیکن خارجی نیز هستیم. بازیکنی که بتواند راحت گل بزند راحت به دست نمی آید و ما باید بگردیم.

بازیکن کروات
عرض کردم به دنبال مهاجم خارجی هستیم اما ساده به دست نمی آید. ما نمی خواهیم صرفا یک بازیکن خارجی بیاوریم. طبیعی است که گزینه هایی دارم و وحید امیری و عالیشاه و زاهدی در تیم ما هستند. طبیعی است که ساسان انصاری هم در تیم حضور دارد که فصل گذشته خوب کار کرده و خط حمله خوبی داریم.

لیگ قهرمانان و تعامل بین باشگاه ها و تیم ملی
وقتی جام قهرمانی آسیا شروع شود تیم ملی در این برهه فعالیتی ندارد. به همین خاطر می خواهم ابعاد کارمان را گسترده تر کنیم تا گردش بازیکن داشته باشیم و جایگزینی برای نفراتی داشته باشیم. ما یک بازیکن دیگر خارجی هم جذب می کنیم که فقط در آسیا بازی خواهد کرد.

یک نفر از لیست خارج می‌شود

اگر طارمی و رضاییان به تیم بیایند باید یک نفر از لیست خارج شوند، ما لیست مان را دو سه روز آینده تکمیل خواهیم کرد و این وضعیت را بررسی می کنیم.

موفقیت پرسپولیس برایم اهمیت دارد

در مورد کی روش داستان را نمی دانم و اصلا نمی دانم ماجرا چیست. قبلا هم گفته ام در مورد این داستان صحبتی نمی کنم. چیزی که همیشه وجود داشت پرسپولیس به عنوان یک باشگاه و ما به عنوان کارکنان و کادرفنی این باشگاه حضور داریم تا بازیکنان را هر چه زودتر آماده کنیم تا بهتر برای این تیم بازی کنند و هر چه آماده تر باشند برای تیم ملی هم مفید خواهند بود. همانند قدر که موفقیت پرسپولیس برایم اهمیت دارد برای تیم ملی هم مهم است. ما انتظار داریم تراکتور و ذوب آهن هم موفق بودند و هر چه در فوتبال پیشرفت کنیم رنکینگ بالاتر می رود و ایران به چیزی که استحقاق دارد خواهد رسید. کشوری بوده که بهترین تیم آسیا را دارد و ما این هدف را نزدیک تر خواهیم کرد.

حضور پرسپولیس در پلی آف آسیا
این نظریات در اختیارات ما نیست و afc تصمیم می گیرد.

زمان و شرایط اردوی اوکراین
ما ۱۴ روز در کیف خواهیم بود و ۳ بازی دوستانه خواهیم داشت. احتمال دارد ۴ بازی نیز شود اما فعلا سه بازی حتمی شده. ما روز دو نوبت تمرین خواهیم داشت. تمام بازیکنانی که قرارداد دارند با ما خواهند بود. با توجه به اینکه در سفر ما تغییراتی ایجاد شد ما به دنبال این بودیم که فردا برویم اما این سفر به جمعه موکول شد. یکی از دیدارهای ما با دیناموکیف خواهد بود.

دیدار پرتغال و کرواسی و پیش بینی از این بازی؟
به هرحال تیم ملی کرواسی در این دوره خیلی خوب کار می کند. اگر یادتان باشد گفته بودم که کرواسی یکی از گزینه های قهرمانی است و آمار و ارقام می گوید که ما بهترین بازی ها را انجام دادیم. ما با تیم دوم مان اسپانیا را برده ایم و بازی امروز با پرتغال دیدار سخت و جالبی خواهد بود اما من به تیم ملی کشورم اعتقاد دارم و دلیل ندارد این روند را ادامه ندهد.

دلیل جذب بازیکنان ناشناخته؟
الوان زاده بازیکنی جوان است و طبیعی است با دیدن فیلم های بازی هایش نشان داد بازیکنی با پتانسیل بالایی است و می تواند در لیگ موفق باشد. آرام طبع بازیکن شناخته شده و باتجربه ای است و در فصل گذشته خوب بوده و با توجه به سنش اما جاه طلبی بالایی دارد و می خواهد پیشرفت کند و می تواند در کنار انصاری جناح چپ ما را بیمه کند. ربیع خواه بازیکنی جالب توجه است و می تواند به ما کمک کند.

حساسیت دربی بالا رفته
طبیعی است که هر مربی خوش بین است و می خواهد انگیزه زیادی به تیم اضافه کند و خصوصا در استقلال. آنها سرمایه گزاری خوبی کرده اند و من خوشحال می شوم بازی جذابی ارائه دهیم. در دو دربی گذشته هم نتیجه تا پایان مشخص نبود. در زمان بازی دربی مشخص می شود چه تیمی برنده می شود.

پاسخی بگذارید