تاریخ: ۵:۳۸ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
نام نویسنده: sobhan

تیم‌ ملی تکواندوی مردان ایران به منظور برپایی اردوی مشترک با تیم منتخب استان خوزستان راهی شهر اهواز می شود و کیمیا علیزاده بانوی تکواندوکار کشور نیز تمریناتش را در رشت دنبال می کند. به گزارش مازنداسپرت ”  در ادامه برگزاری تمرینات مشترک تکواندوکاران المپیکی با تیم‌های منتخب استانی، تیم مردان ایران با ترکیب فرزان […]

img12241102تیم‌ ملی تکواندوی مردان ایران به منظور برپایی اردوی مشترک با تیم منتخب استان خوزستان راهی شهر اهواز می شود و کیمیا علیزاده بانوی تکواندوکار کشور نیز تمریناتش را در رشت دنبال می کند.

به گزارش مازنداسپرت ”  در ادامه برگزاری تمرینات مشترک تکواندوکاران المپیکی با تیم‌های منتخب استانی، تیم مردان ایران با ترکیب فرزان عاشورزاده، آرمین هادی‌پور، مهدی خدابخشی، مسعود حجی‌زواره، سجاد مردانی و امید عمیدی روز سه شنبه (هشتم تیرماه) راهی اهواز می‌شود.
تیم ملی تکواندوی کشور در بخش مردان توسط فرزان عاشورزاده در وزن منهای ۵۸ کیلوگرم، مهدی خدابخشی در منهای ۸۰ و سجاد مردانی در به اضافه ۸۰ کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ شده است.
بیژن مقانلو، مهدی بی باک و مهرداد یوسفی اعضای کادر فنی تیم ملی ایران را تشکیل می دهند.
همچنین کیمیا علیزاده در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم که تنها بانوی المپیکی تکواندوی ایران در المپیک ریودوژانیرو محسوب می شود روز دوازدهم تیرماه راهی رشت خواهد شد و به مدت یک هفته تمرینات مشترکی را با تیم منتخب استان گیلان برگزار می کند.
مهرو کمرانی، هدایت علیزاده را در بازیهای المپیک عهده دار است.

پاسخی بگذارید