تاریخ: ۴:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: بازی فردا بین ایران و صربستان بسیاز زیبا خواهد شد، چرا که ایران همیشه تیم خطرناکی بوده است. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی هفته دوم لیگ جهانی مقابل برزیل قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک نتیجه را واگذار کرد. برونو رزنده، […]

خبرگزاری فارس: برونو رزنده: ایران همیشه تیم خطرناکی است

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: بازی فردا بین ایران و صربستان بسیاز زیبا خواهد شد، چرا که ایران همیشه تیم خطرناکی بوده است.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی هفته دوم لیگ جهانی مقابل برزیل قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک نتیجه را واگذار کرد. برونو رزنده، کاپیتان برزیلی‌ها بعد از پیروزی در این دیدار اظهار داشت: بازی مقابل ایران همیشه سخت بوده است و این بار هم این طور بود. ما خوب بازی کردیم و از فرصت‌هایی که برای برد به دست آوردیم توانستیم خوب استفاده کنیم و به امتیاز  کامل بازی دست پیدا کردیم. امروز بازی آسانتری نسبت به روز گذشته داشتیم، چرا که هم تماشاگران در سالن نبودند و مهم‌تر اینکه به دلیل نبود آنها گرمای هوا کمتر تیم ما را آزار داد. روز گذشته ما بازی سختی مقابل صربستان داشتیم و می‌خواستیم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

رزنده که در مقابل ایران و صربستان در دو بازی متوالی به میدان رفته است در مورد دیدار فردای این دو تیم می‌گوید: ایران همیشه تیم خطرناکی است و پاسور بسیار خوبی دارد که می‌تواند تیم را به خوبی رهبری کند. صربستان هم بسیار در روز اول عالی بازی کرد و حتی موفق شد ۲۰ امتیاز مستقیم سرویس از تیم ما بگیرد. دو تیم بسیار خوب بازی می‌کنند و فردا بازی زیبایی را خواهیم دید.

پاسخی بگذارید