تاریخ: ۴:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
نام نویسنده: sobhan

دستمزد داوران فوتبال در سه سال اخیر یک ریال هم افزایش نداشته اما رئیس جدید فدراسیون وعده افزایش چشمگیر دستمزد را به داوران داده است. به گزارش مازند اسپرت؛ هفته گذشته روسا و اعضای کمیته و دپارتمان داوری به همراه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای با نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش داشتند در این […]

خبرگزاری فارس: دستمزد داوران سه سال بدون یک ریال افزایش!/ رویای حقوق یک میلیونی برای قاضی‌های فوتبال

دستمزد داوران فوتبال در سه سال اخیر یک ریال هم افزایش نداشته اما رئیس جدید فدراسیون وعده افزایش چشمگیر دستمزد را به داوران داده است.

به گزارش مازند اسپرت؛ هفته گذشته روسا و اعضای کمیته و دپارتمان داوری به همراه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای با نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش داشتند در این نشست تاج خبر از افزایش چشمگیر دستمزد داوران داشت.

رئیس جدید فدراسیون فوتبال در حالی چنین وعده‌ای داده که دستمزد داوران در سه سال گذشته ریالی افزایش نداشته است. داوران در سه سال گذشته برای قضاوت در هر مسابقه ۶۵۰ هزار تومان و کمک داوران ۴۰۰ هزار تومان دستمزد می‌گرفتند و با وجود اینکه در فصل گذشته وعده دستمزد یک میلیون تومانی به داوران داده شد اما این افزایش دستمزد اعمال نشد. آن زمان مهدی تاج رئیس سازمان لیگ بود اما اکنون او به عنوان رئیس فدراسیون در قبال داوران احساس مسئولیت می‌کند.  داوران امیدوارند که تاج به وعده‌اش عمل کند و به عنوان رئیس فدراسیون حقوق‌شان را افزایش بدهد.

برخی از مسئولان جامعه داوری می‌گویند داوران امیدوارند در لیگ برتر شانزدهم با دستمزد یک میلیون تومانی قضاوت کنند. هرچند این دستمزد یک میلیونی هم ایده‌ال نیست اما بعد از سه سال وعده بی‌عمل شنیدن دستمزد یک میلیون تومانی رویای شیرینی برای قاضی‌های فوتبال خواهد بود.

پاسخی بگذارید