تاریخ: ۴:۰۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: حضور سه تیم از تبریز در لیگ برتر مثل دهه ۷۰ به فوتبال ملی کمک می‌کند. به گزارش مازند اسپرت؛ میرمعصوم سهرابی در مورد اینکه از فعالیت ماشین سازی در فصل نقل و انتقالات رضایت دارد گفت: بعد از صعود به لیگ برتر اولین اقدامی که انجام دادیم تمدید قرارداد […]

خبرگزاری فارس: سهرابی: حضور ۳ تیم تبریزی در لیگ برتر به سود تیم ملی است

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: حضور سه تیم از تبریز در لیگ برتر مثل دهه ۷۰ به فوتبال ملی کمک می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت؛ میرمعصوم سهرابی در مورد اینکه از فعالیت ماشین سازی در فصل نقل و انتقالات رضایت دارد گفت: بعد از صعود به لیگ برتر اولین اقدامی که انجام دادیم تمدید قرارداد کادرفنی تیم بود. پس از آن با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داشتیم اقدام به جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی کردیم. اولویت اول هم جذب بازیکنان بومی بود که در سایر تیم‌های لیگ برتری بازی می‌کردند. در حال حاضر نیز در دو سه پست دیگر نیاز به بازیکن داریم که در تلاش هستیم که از بین بازیکنان ایرانی آنها را جذب کنیم و اگر بازیکن ایرانی نتوانستیم جذب کنیم به دنبال بازیکن خارجی خواهیم بود.

وی در مورد لغو انتقال مسعود حسن‌زاده از ذوب آهن به ماشین سازی گفت: برای این انتقال ابتدا با باشگاه ذوب آهن توافق کردیم اما بازیکن هم باید برای حضور در تیم دیگر رضایت داشته باشد و نمی‌توانیم بازیکنی را به زور و اجبار به تیم خودمان بیاوریم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در مورد هدف گذاری این تیم در لیگ برتر شانزدهم گفت: می‌خواهیم در کنار دو تیم دیگر تبریز یعنی تراکتورسازی و گسترش فولاد حضوری قدرتمندانه در لیگ داشته باشیم و اگر بتوانیم در پایان لیگ رتبه‌ای تک رقمی کسب کنیم.

سهرابی در مورد اینکه برخی از حضور سه تیم از تبریز در لیگ برتر انتقاد می‌کنند و می‌گویند جغرافیای لیگ برتر به چند استان محدود شده گفت: تبریز برای اولین مرتبه نیست که در لیگ فوتبال ایران ۳ تیم دارد. اگر خاطرتان باشد در دهه ۷۰ هم تبریز سه تیم ماشین‌سازی، تراکتورسازی و شهرداری را در سطح اول فوتبال ایران داشت و بدنه  و استخوان‌بندی اصلی تیم ملی کشورمان هم از بازیکنان آذربایجان تشکیل شده بود. کریم باقری، سیروس دین محمدی، حسین و رسول خطیبی، علیرضا اکبرپور، جاوید شکری و… شماری از بازیکنانی بودند که از فوتبال تبریز به فوتبال ایران معرفی شدند. بنابراین حضور سه تیم از تبریز در لیگ برتر را باید به فال نیک گرفت و این مساله به سود فوتبال ملی خواهد بود.

وی در مورد اینکه کدام از این سه تیم در تبریز محبوب‌تر است گفت: هر سه تیم تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد تبریز محبوب هستند و مردم تبریز هر سه تیم شهرشان را دوست دارند و رنگ‌ها برایشان معنا ندارد و تمایل دارند تیم‌های شهرشان حضوری قدرتمند در لیگ برتر داشته باشند.

پاسخی بگذارید