تاریخ: ۴:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی – بازیکن تیم فوتسای تاسیسات دریایی گفت: ما همچون بارسلونا در کوران مسابقات نبودیم وگرنه می توانستیم به پیروزی هم دست یابیم. به گزارش مازند اسپرت؛ وحید شمسایی پس از شکست ۴ بر ۲ تاسیسات دریایی مقابل بارسلونای اسپانیا در چارچوب رقابت های جام باشگاه های فوتسال جهان اظهار داشت: بازی خوبی بود. هر […]

خبرگزاری فارس: شمسایی: مثل بارسلونا در کوران مسابقات نبودیم و گرنه می توانستیم پیروز میدان شویم

سرمربی – بازیکن تیم فوتسای تاسیسات دریایی گفت: ما همچون بارسلونا در کوران مسابقات نبودیم وگرنه می توانستیم به پیروزی هم دست یابیم.

به گزارش مازند اسپرت؛ وحید شمسایی پس از شکست ۴ بر ۲ تاسیسات دریایی مقابل بارسلونای اسپانیا در چارچوب رقابت های جام باشگاه های فوتسال جهان اظهار داشت: بازی خوبی بود. هر چند که نیمه اول بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم بر بازی مسلط شدیم و می توانستیم برنده بازی هم باشیم اما آنها باتجربه تر از ما عمل کردند و پیروز شدند.

وی در مورد اینکه چگونه در نیمه دوم مقابل بارسلونای قدرتمند صف آرایی کردند تاکید کرد: شاید اگر ما همچون بارسلونا تا یک هفته قبل از بازی ها در کوران مسابقات بودیم و مثل آنها رقابت های لیگ را برگزار می کردیم نیمه اول را به راحتی از دست نمی دادیم.

سرمربی- بازیکن تاسیسات دریایی یادآور شد: بارسلونا تیم بزرگی است و ما هم بازیکنان جوان و آینده داری داریم. امیدوارم رفته به رفته بهتر شویم و در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

پاسخی بگذارید