تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بیماری ام اس یک بیماری جوان و جدید است و من همه تلاشم را خواهم کرد تا به ریشه‌کن شدن این بیماری کمک کنم. به گزارش مازند اسپرت؛ انجمن مبارزه با بیماری ام‌اس عصر امروز یک بار دیگر تشکیل جلسه داد و برانکو ایوانکوییچ سرمربی تیم پرسپولیس به همراه دکتر […]

خبرگزاری فارس: برانکو: همه تلاشم را خواهم کرد تا به ریشه‌کن شدن بیماری ام‌اس کمک کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بیماری ام اس یک بیماری جوان و جدید است و من همه تلاشم را خواهم کرد تا به ریشه‌کن شدن این بیماری کمک کنم.

به گزارش مازند اسپرت؛ انجمن مبارزه با بیماری ام‌اس عصر امروز یک بار دیگر تشکیل جلسه داد و برانکو ایوانکوییچ سرمربی تیم پرسپولیس به همراه دکتر علیرضا حقیقت پزشک این تیم در این مراسم شرکت کردند.

در این مراسم که در تالار ایوان شمس برگزار شد از برانکو به عنوان سفیر مبارزه با بیماری ام اس نام برده شد و لوح ویژه‌ای به سرمربی کروات پرسپولیس اهدا شد.

برانکو هم زمانی که برای گرفتن لوح خود به روی سن رفت در سخنانی برای حضار که به شدت وی را تشویق کردند در خصوص بیماری ام اس گفت: این بیماری یک بیماری جوان و جدید است که باعث می شود نوع زندگی انسان پس از ابتلا به آن تغییر کند من معتقد هستم که می‌توان با ورزش و تغذیه سالم از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد. من به عنوان سفیر مبارزه با این بیماری همه تلاشم را خواهم کرد تا به ریشه‌کن شدن این بیماری کمک کنم.

این صحبت‌های برانکو با تشویق شدید حضار همراه بود و سرمربی پرسپولیس پس از دریافت تندیس خود و در میان استقبال مردم سالن برگزاری مراسم را ترک کرد.

پاسخی بگذارید