تاریخ: ۱۲:۵۶ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات تیم‌های گروه خود را در مسابقات باشگاه‌های فوتسال جهان قدرتمند توصیف کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ جام باشگاه‌های جهان امروز(جمعه) در حالی در کشور قطر برگزار می‌شود که تیم تاسیسات دریایی به عنوان نماینده کشورمان در این تورنمنت حضور دارد. امیر شمسایی سرمربی تاسیسات پیش از اولین دیدار نماینده کشورمان مقابل […]

خبرگزاری فارس: صحبت‌های سرمربی تاسیسات دریایی قبل از بازی با بارسلونا

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات تیم‌های گروه خود را در مسابقات باشگاه‌های فوتسال جهان قدرتمند توصیف کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ جام باشگاه‌های جهان امروز(جمعه) در حالی در کشور قطر برگزار می‌شود که تیم تاسیسات دریایی به عنوان نماینده کشورمان در این تورنمنت حضور دارد.

امیر شمسایی سرمربی تاسیسات پیش از اولین دیدار نماینده کشورمان مقابل بارسلونا اسپانیا در مصاحبه با رسانه‌های قطر گفت: ابتدا از فدراسیون قطر تقدیر و تشکر می‌کنم زیرا توانسته به بهترین شکل ممکن اقدامات لازم را برای برگزاری بهتر این تورنمت انجام داده است. قطر گلچینی از بهترین تیم‌های باشگاهی فوتسال در جهان را از قاره‌های اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا جمع کرده است.

وی افزود: تمام تیم‌های حاضر در این تورنمت بهترین هستند. در گروه ما دینامو موسکو، باربوسای بزریل و بارسلونا هستند و آنها تیم‌های قدرتمندی هستند. البته ما پیش از این تجربه بازی با تیم‌های قدرتمند در مسابقات مختلف را داشتیم.

تیم فوتسال تاسیسات دریایی فردا(شنبه) در اولین دیدار خود را در مسابقات جام باشگاه‌های جهان به مصاف بارسلونا خواهد رفت.

پاسخی بگذارید