تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

در یک مقایسه انجام شده بازیکنان تیم فوتبال بایرن مونیخ در گلزنی در یورو ۲۰۱۶ برخلاف کهکشانی‌های رئال مادرید موفق عمل نکرده‌اند. به گزارش مازند اسپرت؛ روزنامه آبندسایتونگ در گزارشی بازیکنانی که از دو تیم بایرن مونیخ آلمان و رئال مادرید اسپانیا در جام ملت‌های ۲۰۱۶ حضور دارند،‌را مورد مقایسه قرار داد. برهمین اساس ۹ […]

در یک مقایسه انجام شده بازیکنان تیم فوتبال بایرن مونیخ در گلزنی در یورو ۲۰۱۶ برخلاف کهکشانی‌های رئال مادرید موفق عمل نکرده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت؛ روزنامه آبندسایتونگ در گزارشی بازیکنانی که از دو تیم بایرن مونیخ آلمان و رئال مادرید اسپانیا در جام ملت‌های ۲۰۱۶ حضور دارند،‌را مورد مقایسه قرار داد.

برهمین اساس ۹ بازیکن از بایرنی‌ها در مسابقات انجام شده در مرحله گروهی یورو حضور داشتند که هیچیک تا به این لحظه در گلزنی موفق عمل نکرده‌‌اند.

حتی روبرت لواندوفسکی‌، مهاجم بایرنی‌‌ها که فصل گذشته آقای گل لیگ ژرمن‌ها شد، به عنوان ستاره خط حمله و کاپیتان تیم ملی لهستان در گلزنی ناموفق عمل کرده است.

در حالیکه در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، بازیکنان حاضر از بایرن در پیکارها،‌در مجموع ۱۸ گل به ثمر رساندند.

در حالیکه از تیم رئال مادرید گرت بیل ۳ گل در دور گروهی یورو به ثمر رساند. کریستیانو رونالدو ۲ گل زد. و لوکامودریچ نیز زننده یک گل بود.

پاسخی بگذارید