تاریخ: ۱۲:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

فدراسیون فوتبال آرژانتین به انتقاد کاپیتان تیم‌ملی کشورش به خاطر تاخیر هواپیما واکنش نشان داد. به گزارش مازند اسپرت؛فدراسیون فوتبال آرژانتین امروز با انتشار بیانیه‌ای علت تاخیر پرواز کاروان تیم‌ملی کشورش به نیوجرسی آمریکا برای بازی فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۶ را شرایط بد آب و هوایی بیان کرد و خود را تبرئه نمود. روزنامه مارکا […]

خبرگزاری فارس: واکنش فدراسیون آرژانتین به انتقاد لیونل مسی

فدراسیون فوتبال آرژانتین به انتقاد کاپیتان تیم‌ملی کشورش به خاطر تاخیر هواپیما واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت؛فدراسیون فوتبال آرژانتین امروز با انتشار بیانیه‌ای علت تاخیر پرواز کاروان تیم‌ملی کشورش به نیوجرسی آمریکا برای بازی فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۶ را شرایط بد آب و هوایی بیان کرد و خود را تبرئه نمود.

روزنامه مارکا اسپانیا خبر داد: لیونل مسی روز گذشته به علت این تاخیر در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود: بار دیگر منتظر پرواز هستیم. فدراسیون فوتبال آرژانتین فاجعه است!!

در این راستا فدراسیون آرژانتین امروز بیان کرد: تاخیر هواپیما به مقصد نیوجرسی آمریکا به خاطر شرایط آب و هوایی بود و فدراسیون هیچ دخل و تصرفی در آن نداشت.

در ادامه بیانیه فدراسیون فوتبال آرژانتین آمده است که برنامه پرواز تیم‌های حاضر در رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ توسط مسئولین برگزاری این تورنمنت سازماندهی شده است.

آرژانتین در فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۶ دوشنبه مقابل شیلی بازی می‌کند.

پاسخی بگذارید