تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست باشگاه استقلال در تمرین صبح آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و برای دقایقی با بازیکنان به گفت‌وگو پرداخت. به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال استقلال صبح امروز از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در زمین کمپ حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد. * بهرام افشارزاده در ابتدای تمرین در کمپ حجازی حاضر شد و پس […]

خبرگزاری فارس: توصیه‌های افشارزاده‌ و تشکر منصوریان/ استقلالی‌ها تمرین هوازی کردند

سرپرست باشگاه استقلال در تمرین صبح آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و برای دقایقی با بازیکنان به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال استقلال صبح امروز از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در زمین کمپ حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.

* بهرام افشارزاده در ابتدای تمرین در کمپ حجازی حاضر شد و پس از برخورد گرم با علیرضا منصوریان برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. وی از بازیکنان استقلال خواست با تمام قوا تمرین کرده و برای فصل جدید آماده شوند زیرا با بازیکنانی که استقلال گرفته مردم از این تیم توقع دارند.

* علیرضا منصوریان بعد از صحبت‌های افشارازده از وی بابت حضورش در تمرین تشکر کرد کرد و ضمن تایید صحبت‌های افشارزاده از بازیکنان خواست برای موفقیت تیم تلاش کنند.

* امید نورافکن، سیدحسین حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در تمرین امروز حاضر نبودند. همچنین میلاد شعبانلو که دو روز پیش با علیرضا منصوریان پیرامون وضعیتش صحبت کرد پس از فسخ قرارداد با آبی‌پوشان راهی آبادان شد تا با مسئولان صنعت نفت مذاکره کند.

* علیرضا رمضانی هافبک آبی‌پوشان که با پیشنهاد تیم‌های تبریزی روبرو شده در تمرینات استقلال حضور ندارد. ظاهرا مسئولان این باشگاه در ازای صدور رضایت‌نامه این بازیکن خواستار مبلغی هستند که هنوز توافقاتی میان وی و باشگاه حاصل نشده است. منصور پورحیدری در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت و برای دقایقی با افشارزاده صحبت کرد.

* محور اصلی تمرین امروز استقلال برنامه‌های هوازی بود که منصوریان به همراه سایر اعضای کادر فنی این برنامه‌ها را زیر نظر گرفت.

به گزارش فارس، تمرین نوبت عصر تیم استقلال از ساعت ۱۹ در کمپ حجازی برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید