تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان انگلیس از سرمربی تیم فوتبال کشورش حمایت کرد و اظهار داشت قرارگرفتن در رده دوم گروه در یورو ۲۰۱۶ باعث فشار بیشتر بر یارانش نشده است. به گزارش مازند اسپرت؛یکی از اتفاقاتی که در دور سوم مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا رخ داد و سروصدای زیادی برپا کرد، دوم شدن تیم ملی انگلیس معروف […]

کاپیتان انگلیس از سرمربی تیم فوتبال کشورش حمایت کرد و اظهار داشت قرارگرفتن در رده دوم گروه در یورو ۲۰۱۶ باعث فشار بیشتر بر یارانش نشده است.

به گزارش مازند اسپرت؛یکی از اتفاقاتی که در دور سوم مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا رخ داد و سروصدای زیادی برپا کرد، دوم شدن تیم ملی انگلیس معروف به «سه‌شیر» در گروهش بود.

در گروه دوم جایی که تیم‌های ولز، روسیه و اسلواکی حضور داشتند،‌ انتظار این بود که تیم روی هاجسون به عنوان یک مدعی قهرمانی ،‌ تیم نخست گروه شده تا در مسیر راحت‌تری برای صعود به مراحل پایانی جام ملت‌ها قرار گیرد.

اما در بازی با اسلواکی، مربی با تجربه «سه‌شیر» ‌به یکباره ۶ بازیکن را در ترکیب تیمش تغییر داد و همین به باور رسانه‌ها عاملی شد تا مقابل اسلواکی بدون گل مساوی کرده و بعد از ولز در گروهش دوم شود.

در این مورد وین رونی ضمن حمایت از هاجسون اظهار داشت: باید این نکته را اذعان کنم که به خاطر قرارگرفتن در مرحله یک هشتم نهایی برابر ایسلند،‌کار تیم ملی انگلیس سخت‌تر نشده است. چرا که اگر به جای این حریف، ما با ایرلند شمالی هم مواجه می‌شدیم، همین وضعیت وجود داشت. من فکر نمی‌کنم بطور مثال قرارگرفتن برابر تیمی مثل بلژیک، راحت ‌تر از روبه‌رو شدن با فرانسه میزبان باشد. چون هر دو تیم‌های قدرتمند و خوبی هستند. همین حالت در مورد کرواسی و اسپانیا هست. حتی ایتالیا هم همینطور است. همه این ها تیم‌های خوبی هستند و بهترین بازی‌های تورنمنت را ارائه کردند.

رونی اظهار داشت: به نظرم تیم انگلیس آنقدر خوب و قابل است که می‌تواند هر حریفی را شکست دهد.

پاسخی بگذارید