تاریخ: ۱۲:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان سابق اسپانیا قبل از بازی مقابل ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ گفت: متاسفانه خیلی زود این دو تیم مدعی قهرمانی حریف یکدیگر شدند. به گزارش مازند اسپرت؛ ژاوی هرناندز کاپیتان سابق اسپانیا پیش از دیدار تیم‌ملی کشورش با ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ مصاحبه‌ای را در مورد این […]

خبرگزاری فارس: ژاوی:ایتالیا ترسناک است زیرا ترکیبی از سبک بارسا و اتلتیکو را دارد

کاپیتان سابق اسپانیا قبل از بازی مقابل ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ گفت: متاسفانه خیلی زود این دو تیم مدعی قهرمانی حریف یکدیگر شدند.

به گزارش مازند اسپرت؛ ژاوی هرناندز کاپیتان سابق اسپانیا پیش از دیدار تیم‌ملی کشورش با ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ مصاحبه‌ای را در مورد این بازی با رسانه‌های ایتالیا داشته است.

ژاوی در مصاحبه با روزنامه گازتا اسپورت ایتالیا گفت: متاسفانه ما بسیار زود حریف ایتالیا شدیم. می‌توانست این بازی در نیمه نهایی یا فینال باشد. ایتالیا و اسپانیا هردو مدعی قهرمانی هستند.

وی افزود: هر دو تیم در دو بازی از ۳ دیدار انجام داده‌شان در مرحله گروهی بهترین عملکرد را داشتند. اسپانیا با تاکتیک حفظ توپ و فشار زیاد در مواجه با تاکتیک ۳-۵-۲ کونته مطمئنا دچار مشکل خواهد شد. فلسفه کونته خاص و خوب است.

کاپیتان سابق لاروخا در پایان گفت: روش بازی ایتالیا ترکیبی از سبک بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید است و این ترسناک است البته در خط هجومی در حد بارسا قدرتمند نیست. ایتالیا همیشه تیم قدرتمندی برای ما بوده است اگرچه ما در دیدارهای اخیر مقابل ایتالیا به پیروزی رسیدیم اما در مقابل همیشه ترس شکست نیز داشتیم.

دیدار ایتالیا مقابل اسپانیا دوشنبه(۲۷ تیر) برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید