تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

ملی‌پوشان تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز تست‌های پزشکی را انجام دهند به دلیل نرفتن به ایفمارک موفق نشدند تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند. به گزارش مازند اسپرت؛در حالی که قرار بود آن دسته از بازیکنان پرسپولیس که نتوانسته بودند با حضور در مرکز پزشکی ایفمارک تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند امروز […]

خبرگزاری فارس: ملی‌پوشان پرسپولیس امروز هم به ایفمارک نرفتند

ملی‌پوشان تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز تست‌های پزشکی را انجام دهند به دلیل نرفتن به ایفمارک موفق نشدند تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند.

به گزارش مازند اسپرت؛در حالی که قرار بود آن دسته از بازیکنان پرسپولیس که نتوانسته بودند با حضور در مرکز پزشکی ایفمارک تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند امروز به این مرکز پزشکی بروند اما امروز هم پرسپولیسی‌ها به ایفمارک نرفتند.

قرار است بازیکنان پرسپولیس در هفته پیش رو به این مرکز پزشکی رفته و تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند.

قرار بود امروز ملی‌پوشان پرسپولیس و همچنین بازیکنانی که به تازگی جذب این تیم شده‌اند به ایفمارک بروند.

با به تعویق افتادن این موضوع باید دید در نهایت این دسته از بازیکنان چه زمانی تست‌های پزشکی را انجام خواهند داد هرچند که این شائبه وجود دارد که شاید ملی‌پوشان به خواست کادر فنی تیم ملی به این مرکز پزشکی نمی‌روند.

دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگویی، با تایید این خبر گفت: ما امروز را هماهنگ کرده بودیم تا آن دسته از بازیکاننی که تست‌های پزشکی را انجام نداده بودند به ایفمارک بروند اما این بازیکنان گفتند که با توجه به اینکه امروز جمعه است امروز را به استراحت بپردازند و طی روزهای آینده به این مرکز پزشکی رفته و تست‌های مربوطه را انجام دهند.

پاسخی بگذارید