تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال اورتون انگلیس قصد دارد با در اختیار گرفتن هافبک بازیگردان گالاتاسرای،‌ شوک تازه‌ای به نقل و انتقالات تابستانی وارد کند. به گزارش مازند اسپرت؛ اورتونی‌ها که به تازگی «رونالد کومان» هلندی را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیدند، اختیار تام به وی داده‌اند تا نفراتی که برای فصل بعد مدنظرش است، برای حضور […]

تیم فوتبال اورتون انگلیس قصد دارد با در اختیار گرفتن هافبک بازیگردان گالاتاسرای،‌ شوک تازه‌ای به نقل و انتقالات تابستانی وارد کند.

به گزارش مازند اسپرت؛ اورتونی‌ها که به تازگی «رونالد کومان» هلندی را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیدند، اختیار تام به وی داده‌اند تا نفراتی که برای فصل بعد مدنظرش است، برای حضور در گودیسون‌پارک در نظر گیرد.

براساس اعلام چند نشریه محلی، اورتونی‌ها قصد دارند «وسلی اسنایدر»‌، هافبک با تجربه تیم ملی هلند و عضو انکارناپذیر گاتاسرای ترکیه را شکار کرده و همه را شوکه کنند.

اسنایدر ۳۲ ساله که برای تیم انگلیسی‌‌ استخدامش حدود ۵ میلیون پوند هزینه دربرخواهد داشت، در لیگ هلند و همراه با آژاکس آمستردامی که هدایتش برعهده کومان در سال ۲۰۰۴ بود، صاحب یک مقام قهرمانی لیگ و ۲ جام حذفی شد.

پاسخی بگذارید